Jump to content
IGNORED

Umro Bris Taton, Francuz pretučen u Beogradu od huligana


borris_

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • yolo

    41

  • Eraserhead

    36

  • Idioteque

    29

i sta sad, treba da te stavimo na minijature, ili da ostavimo onaj efektan komentar "potpis". ako si zaista citao sve ovo od cega ti se bljuva, video bi da je na topiku o gej paradi bilo vrlo normalnih i na liniji tvog razmisljanja komentara, tako da ti se ocigledno nesto pomutilo u glavi kada ljudima na ovom forumu mozes da otpisujes na ovaj nacin. Obzirom da nisi naveo na cije konkretne stavove repliciras, cenim da si stekao utisak da je dominantni stav na ovom forumu afirmativan po pitanju uloge drzavnih funkcionera u poslednjim nedeljama. Ako je tako, onda mogu samo da kazem da mnogo gresis.
:huh: pretpostavljam da si nesto hteo da kazes, ali ja te nista nisam razumeo.sorry.
Link to comment
Nemojte previše polagati nade u naše sudstvo.Danas je vozač sa 2,2 promila :o u krvi koji je pogazio dete od tri i po godine dobio 3 i po godine zatvora.Legija je dobio 40.
Ne polazem nade u nase sudstvo uopste, ali ovo je ipak medjunardno-politicka stvar. A tu se nece dozvoliti neka smesna kazna. Da je to bio neki random klinac, kakvi obicno najebavaju, verovatno niko ne bi ni odgovarao.
Link to comment

strasno je ovo sto se desilo. nije ovo prvi put, ovo se desava stalno, ali ovih nekoliko dana je ovorena sezona lova na strance. RIPa omladini DS-a, koja organizuje neke smesne proteste, zelim sve najgore. mamu im lesinarsku jebem.

Link to comment
oprezno sa takvim idejama ovde dragi prijatelju, mogao bi postati predmet sprdnje mudrih, sedih forumskih glava.pricali smo nesto o tome pre 10-tak dana.
buck se vratio klasicima i čita tolstoja...
Link to comment
povraca mi se od ove odvratne marketinsko politicke predstave za svettaton je umro pre cetiri dana, odrzavan je na aparatima da ga poslednji put vide roditelji koji su juce dosli u beogradda li mislite da su slucajno zakazani skupovi bas za cetvrtak? zasto ne prosle nedelje?da li mislite da je crni bilbord koji sam video pre sat vremena kod skupstine sa imenom francuza i brojem njegovih godina tek tako mogao osvanuti za nekoliko sati? ovo je sve toliko nakazno da nemam reci. politicki PR lesinari bilduju misice preko ledja mrtvog coveka i jednog potpuno zatrovanog, zalutalog izgubljenog drustva dok njihove gazde glume potresenost i tugu. jedina potresenost koju mogu da osete je ona zbog gubitka vlasti i mislim da svako od nas treba da da sve od sebe da im taj retki trenutak ljudskosti zaista priusti.
ovom nemam sta dodati.
Link to comment

Zanima me hoće li država reagovati nakon što govna budu osuđena, na razne smradove koji će nositi majce, transparente, pravda za Četnika, Kurca, Palca...hoće li biti kažnjavana stoka koja će da ostavlja grafite po gradu, hoće li panduri da okreću glavu na drugu stranu?Tek ako se ne dozvoli podrška ološu nakon što budu osuđeni, može se reći da se nešto pokrenulo sa mrtve tačke.

Link to comment
dobili smo DS omladinca! dobrodošao, na politici ćeš se osećati kao kod kuće :)
Hvala, ali ne planiram nesto cesto da dolazim ovde, a ni na pdf-u "Politika". Svratio sam samo da izrazim zaljenje zbog Brisove smrti.Na ovom forumu sam uglavnom zbog sporta. :) Edited by Skyglider
Link to comment
ko se pojavi tamo s mišlju da izražava protest protiv nasilja i nešto slično, nek zna da će svojim prisustvom da se pokenja sebi na leđa i flegmatski začini svoju kaficu.
Ja ću se pojaviti na sva tri zakazana skupa (i neću izražavati protest protiv bilo čega) i pokenjaću se sebi na leđa.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...