Jump to content
IGNORED

Umro Bris Taton, Francuz pretučen u Beogradu od huligana


borris_

Recommended Posts

Citirao bih prijatelja:"Treba napraviti koaliciju za nasilje nad onima koji sprovode nasilje. Jebes sve to nenasilje, zbog toga smo i doterali dovde."
oprezno sa takvim idejama ovde dragi prijatelju, mogao bi postati predmet sprdnje mudrih, sedih forumskih glava.pricali smo nesto o tome pre 10-tak dana.
Link to comment
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • yolo

    41

  • Eraserhead

    36

  • Idioteque

    29

povraca mi se od ove odvratne marketinsko politicke predstave za svet
i dnevnik rts u istom stilu, čitanje komentara sa sajta, zgroženi sugrađani.. gajiću bes do pravog momenta.
mislim da svako od nas treba da da sve od sebe da im taj retki trenutak ljudskosti zaista priusti.
Link to comment
nisam sigurna da su samo ovi momci sto su ubili francuza krivi .... mirise mi da ih je neko dobro naprzio, pocastio i kojim dopom...
Kad god sam video nekog na dopu, nisam siguran ni da li bi sebe mogao da bije, a kamoli drugog.A napržila ih država koja ne čini ništa na prevenciji eskalacije nasilja. Mnogo smo mi divlji da bi se držali zakona kao pijan plota i busali demokratijom.
Link to comment
Citirao bih prijatelja:"Treba napraviti koaliciju za nasilje nad onima koji sprovode nasilje. Jebes sve to nenasilje, zbog toga smo i doterali dovde."
yap...klin se klinom izbija...inace za rehabilitaciju zivotinja bi se potrosilo brdo para i brdo vremena.
Link to comment
Kad god sam video nekog na dopu, nisam siguran ni da li bi sebe mogao da bije, a kamoli drugog.A napržila ih država koja ne čini ništa na prevenciji eskalacije nasilja. Mnogo smo mi divlji da bi se držali zakona kao pijan plota i busali demokratijom.
veruj mi....nadam se da su im uzeli krv i bacili na analizu.
Link to comment
veruj mi...
ne verujem tiI ne moze se za svako sranje krivica bacati na dop, ili alkohol ili random psihoaktivnu supsatancu. Ovo je mnogo dublja i mnogo ozbiljnija pojava. Ti ljudi zive da bi uradili ovako nesto. I mnogo ih je, veruj ti meni. Posle ovoga, tesko da ce ih biti manje, samo ce se ujediniti stoka svih boja u solidarnosti.
Link to comment

kod mene juce na south side, njih cetvorica pretukli klinca koji je kasnije izdahnuo...40 godina im ne gine.

ne verujem tiI ne moze se za svako sranje krivica bacati na dop, ili alkohol ili random psihoaktivnu supsatancu. Ovo je mnogo dublja i mnogo ozbiljnija pojava. Ti ljudi zive da bi uradili ovako nesto. I mnogo ih je, veruj ti meni. Posle ovoga, tesko da ce ih biti manje, samo ce se ujediniti stoka svih boja u solidarnosti.
apsolutno se slazem sa tobom. ja i ne govorim da je dop kriv...ovde su problemi od pelena da tako kazem....sta god da su koristili ih je samo vise opustilo da se pozabave svojim zlim nagonima. najgore od svega je sto ako su bili pod nekim dejtsvom nikada nece osetiti to kajanje i muku da su uradili u uracunljivom stanju. treba ih sve pobiti lepo. i roditelje. ili bar u dozivotan zatvor. ne moze niko da me ubedi da sredina u kojoj su odrastali ovi momci nema veze sa njihovim ponasanjem. Edited by mustang
Link to comment

"Komentarišući najavu Srpskog narodnog pokreta 1389 da će učestvovati u toj šetnji, Zlokolica je rekao da je "ta organizacija poznata po pozivima na nasilje putem interneta, ali da organizatori nikome ne mogu zabraniti učešće u šetnji". "heroinom protiv droge!

Link to comment
Komentarišući najavu Srpskog narodnog pokreta 1389 da će učestvovati u toj šetnji, Zlokolica je rekao da je "ta organizacija poznata po pozivima na nasilje putem interneta, ali da organizatori nikome ne mogu zabraniti učešće u šetnji".
kako je to dobro, đura će nam oprostiti što nas je tukao, uputiće se oštre osude i pustiti koja krokodilska suza, dati predlog za podizanje spomenika ili dodeljivanje ulice, a onda dalje sa ujediniteljskom misijom našeg predsednika. ko se pojavi tamo s mišlju da izražava protest protiv nasilja i nešto slično, nek zna da će svojim prisustvom da se pokenja sebi na leđa i flegmatski začini svoju kaficu. ne dati govnarima priliku da se izvuku, jedino okupljanje protiv nasilja može biti samo gej parada. Edited by Gonzo
Link to comment

ne znam sta bilo ko u ovoj situaciji ocekuje od drzave koja brani onog zlotvora kovacevica, koji je coveku ucinio isto, a ovaj pukim slucajem preziveo... to je srbija, i tako ce i ostati... ko moze, neka pali odavde, odmah...

Link to comment
"Komentarišući najavu Srpskog narodnog pokreta 1389 da će učestvovati u toj šetnji, Zlokolica je rekao da je "ta organizacija poznata po pozivima na nasilje putem interneta, ali da organizatori nikome ne mogu zabraniti učešće u šetnji". "heroinom protiv droge!
Au koje picke. Medjutim pametan potez 1389 skoro poput danasnjih osuda nasilja koje dolaze od "svih parlamentarnih stranaka". I za sekund se izgubi poenta svega.
Link to comment
ne znam sta bilo ko u ovoj situaciji ocekuje od drzave koja brani onog zlotvora kovacevica, koji je coveku ucinio isto, a ovaj pukim slucajem preziveo... to je srbija, i tako ce i ostati... ko moze, neka pali odavde, odmah...
Meni je malo muka od izjava tipa "Jaoj, ja se stidim što sam Srbin, jaoj trebalo bi nas sve ubiti, jaoj zašto ne pripadam nekom drugom narodu, jaoj odavde treba bežati..." :puke: Ostao mi je gorak ukus u ustima kad sam danas cula. I ceo dan se osecam lose zbog toga, ali majku mu, nemojmo sad preterivati. Nasilja ima svuda. Mogu da se stidim zbog primeraka nasih sugradjana tek sislih sa grane, ali ne i da pljujem ceo narod.RIP Bris :(
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...