Jump to content
IGNORED

Umro Bris Taton, Francuz pretučen u Beogradu od huligana


borris_

Recommended Posts

A taj je sebi potpisao smrtnu kaznu sto je SAM SKOCIO (niko ga nije gurnuo,za neobavestene) sa garaze Obilicevog venca!
Ovo je apsolutno, jebeno, zastrasujuce. Koja besosecajnost i okrutnost. Btw. stiglo je od devojke koja je admin i kojoj je koliko sam shvatio decko uhapsen. Ja mogu donekle da razumem tugu i nevericu sto ti je neko blizak optuzen za ubistvo ali ovakav ton, ovakva hladnoca... Jezivo.
Ma ne sumnjam ja u njix...jaki su prezivece oni ovo samo ne znam da li su dovoljno pametni da sloze najbolju pricu...naravno svi se nadamo da ce onaj majmun da prezivi..
A ovo je drugi admin pre 5 dana. Nemam reci.
Link to comment
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • yolo

    41

  • Eraserhead

    36

  • Idioteque

    29

Otišao sam do Obilećevig venca i ostavio cveće ...
Lepo, svaka cast. Nek pociva u miru....Ovu kvazidrzavu prezirem, ne uzdam se u nju nimalo. Ipak, pitam se da li moze jos nesto nas, gradjane Srbije, da masovno pokrene? Odgovor na ovo pitanje mi je sada najvazniji.
Link to comment
Evio kakva poruka stize na onoj FB grupi za oslobadjanje degenerika:"Francuz je danas preminuo..iako smo se svi nadali da ce preziveti.. Narode ne znam sta da vam kazem..neka im je bog u pomoci,drzimo im palceve da dobiju sto manje kazne..ili bar da neduzne,one koji ga nisu tukli-udarali oslobode..ipak su jos mladi.. Pozz svima i ovim putem bix zamolio one koji se ne slazu sa nazivom grupe da istupe iz iste.."
To su isti oni za koje je "jadni" Uroš heroj, a Miladin Kovačević "nežna duša " budući student prava, oličenje pravog Srbina.Verovatno će sve te barabe braniti isti advokatski šljam koji brani sve kriminalce i ovu dvojicu gore navedenih, pitam se ko plaća sve to?
Link to comment

Zatvoriti djubrad i baciti kljuch.I stalno spominjati u medijima da je drzava bacila kljuc od njihovih celija.Mozda to opameti (odvrati) ostale mentole od ovakvih junachenja. Bednici najgori.edit: sto rece neko, jebi se Srbijo.Eno ih mamlazi - redjaju se iz vlade i izjavljuju saucesce i salju poucne poruke. Ko je bre uhapsen i na koliko osudjen posle onog paljenja ambasada? Ama da li Velji ili Kostunici fali dlaka sa glave zbog toga? Evo dokle je dovelo povladjivanje idiotima, placanje milionskih odsteta Americi i ostale gadurije ove kvazi-drzave.Dubrad.

Edited by CowBoy
Link to comment
Ovo je apsolutno, jebeno, zastrasujuce. Koja besosecajnost i okrutnost. Btw. stiglo je od devojke koja je admin i kojoj je koliko sam shvatio decko uhapsen. Ja mogu donekle da razumem tugu i nevericu sto ti je neko blizak optuzen za ubistvo ali ovakav ton, ovakva hladnoca... Jezivo.A ovo je drugi admin pre 5 dana. Nemam reci.
na srpskim nacionalistima je mnogo trezvenija atmosfera. nisam primetio da je ikome drago sto je covek pretucen, sta vise svi mrze te huligane u dresu najdrazih boja. dodatno su u frci zbog toga sto ce obracun sa huliganima obuhvatiti i organizacije koje s tim nemaju veze, barem direktne.
Link to comment

Molim pokretaca ovog topika da rec iz naslova "pretucen" zameni recju "ubijen", da bi se stvari nazvale pravim imenom. A i rec "huligani" vise nije primerena, sad su ubice.

Edited by Jolly Roger
Link to comment

А ја бих да се мало пос***м на те који се боре против насиља тако што на своје фејсбукове и твитере каче нeкакве слике.Је**о их интернет и њихов савршени виртуeлни живот.

Link to comment

umesto da su silne nevladine organizacije obrazovale narod umesto da ih prstom u oko cackaju.... nisam sigurna da su samo ovi momci sto su ubili francuza krivi .... mirise mi da ih je neko dobro naprzio, pocastio i kojim dopom... treba uvesti smrtne kazne i koristiti ih kao zamorcice za nauku.od kajanja niko ne dobija, damage is done.i zna se razlika izmedju huligana i navijaca (slicno poredjenje kao izmedju patriote i nacionaliste) i jos sada novine kako mafija vodi navijace...pa to je tako decenimaja vec...a te vodje navijaca pa rade za muriju...otkrili toplu vodu.uzasno mi je zao za ovog mladica. zelim da ovo bude poslednji napad na bilo koga. zelim da ovo bude 'rosa parks' svih nas i da bar na taj nacin ovaj mladic Bris bude upamcen ....promeni sve(s)t oko sebe. :(

Edited by mustang
Link to comment

povraca mi se od ove odvratne marketinsko politicke predstave za svettaton je umro pre cetiri dana, odrzavan je na aparatima da ga poslednji put vide roditelji koji su juce dosli u beogradda li mislite da su slucajno zakazani skupovi bas za cetvrtak? zasto ne prosle nedelje?da li mislite da je crni bilbord koji sam video pre sat vremena kod skupstine sa imenom francuza i brojem njegovih godina tek tako mogao osvanuti za nekoliko sati? ovo je sve toliko nakazno da nemam reci. politicki PR lesinari bilduju misice preko ledja mrtvog coveka i jednog potpuno zatrovanog, zalutalog izgubljenog drustva dok njihove gazde glume potresenost i tugu. jedina potresenost koju mogu da osete je ona zbog gubitka vlasti i mislim da svako od nas treba da da sve od sebe da im taj retki trenutak ljudskosti zaista priusti.

Link to comment

hoće li đorđije da ostavi još neku dubokoumnu braon gomilicu u politici? mislim, nešto o tome kako mladići nisu tukli tatona, već je reč bila o umetničkom performansu kojim su želeli da iskažu protest protiv načina na koji su francuzi prevozili srpsku vojsku na krf?

Link to comment

Citirao bih prijatelja:"Treba napraviti koaliciju za nasilje nad onima koji sprovode nasilje. Jebes sve to nenasilje, zbog toga smo i doterali dovde."

Edited by Buck Naked
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...