Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Khm, mislim da mu je dokurcilo da on jede jedno a ti drugo. 

 

Moj krene rano jutros da se koci, probudim se, vidim stisao usta, al umotana u casav ne mogu da se odmotam i izadjem iz kreveta, kad krene da kao sad ce da povraca i to na sred kreveta, u sekundi ga okrenuh da mu glava bude preko ivice, znaci kap nije prosuo na krevet :lolol:... Centrirala sam ga majstorski u dve sekunde, samo da ne moram da menjam posteljinu u pet ujutru. Palo na laminat, milina očistiti. Muz mu naravno davao hranu, videla buffalo chicken sendvic.....samo ga cekam da se probudi... 

Edited by mustang
Link to comment
On 19.4.2021. at 19:37, Skyhighatrist said:

Ma naravno :happy:

Moje kad siđu i ispred ulaza ukapiraju da je kiša, pogledaju me u fazonu "jes' ti normalan?", obave šta imaju u prvih 100 metara i okreću se nazad, kakva šetnja kakvi bakrači :lolol:

Evo upravo su me iskulirale najstrašnije :D

Obe imaju kaputiće, premda su niske, a trava visoka tako da im i nije neka zaštita, ali ja sam, iako kiša solidno pada, bio sasvim ok obučen da napravimo bar 15ak minuta easy strolla po kraju (ja još i volim kad je napolju tišina, a kiša rominja).

 

Doslovno su se okrenule kući posle manje od 100m i nikakvo moljakanje ne pomaže :rolf:

  • Haha 1
Link to comment

@Musky

 

pa naravno da su toksini u pitanju...ali i sa njima pas zivi godinama dok ga zarazeni krpelj ubije za 5dana..hocu da kazem da se,u ovom slucaju, bira manje zlo

 

 

@ostali

sterilisite svoje ljubimce.

 

Link to comment

Sjajni psi... Taj sto voli da radi to jos nisam videla. Samo mu daj neki zadatak... Al brate mili nonstop trening, pa ja bih umrla da ga treniram. 

Inace sam gledala klanje na hajkingu izmedju njega i vucjaka. M. izvukao deblji kralj iako je vucjak bio sitniji. Oba su bila na povodcu... Mislim da je to bio okidac jer ostali psi nisu. Al su se razbezali u sekundi kad su ova dvojica krenula da se kolju. 

Link to comment

Jel neko vodio psa u EU? Tačnije u Hrvatsku?

Koliko su rigorozni na granici što se tiče titar testa?

Nema šanse da dobijemo potvrdu do polaska a vodili bi Felicitu Pepe na more. 

Link to comment



Nema videa više...

.... Shiit has hit the fan!




Nema, suspendovan nalog.
Pokusala sam da pronadjem, negde, ali nema ni na yt, a u pitanju je neki poligon sa milion prepreka, penjalica, sve to sam prolazi, bez dresera, a ovo je def pobedilo, dakle hoda po ovoj gredi koja je naslonjena na zid prednjim sapama, dok je telo uspravno gore


Link to comment

ja jedinih problema sto sam imala sa mojom kujom je bilo sa malinoama...jedan joj je iz cista mira cak napravio rupu na vratu,umalo je nije zadavio...ti psi nisu za ljude,oni su ISKLJUCIVO za policiju i vojsku.

  • -1 1
Link to comment
ja jedinih problema sto sam imala sa mojom kujom je bilo sa malinoama...jedan joj je iz cista mira cak napravio rupu na vratu,umalo je nije zadavio...ti psi nisu za ljude,oni su ISKLJUCIVO za policiju i vojsku.
To tvrdiš na osnovu čega?
Tog iskustva?
Čovek iz grade prekoputa mene ima jednog, pas je za primer, miran, nije agresivan, koliko sam video lepo se "upoznaje" sa drugim psima...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...