Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Hvala vam, ljudi

Pregurasmo noć nekako. Jutros primila drugu terapiju i malo živnula. Čak smo i prošetali do prodavnice. Još ne jede, samo pije vodu i pomalo kida travu. Kuvaćemo joj pirinač i piletinu, pa ako upali, probaćemo da ubacimo probiotik.

Biću ceo dan s njom...

Sent from fav toy

  • +1 1
Link to comment
Hvala vam, ljudi

Pregurasmo noć nekako. Jutros primila drugu terapiju i malo živnula. Čak smo i prošetali do prodavnice. Još ne jede, samo pije vodu i pomalo kida travu. Kuvaćemo joj pirinač i piletinu, pa ako upali, probaćemo da ubacimo probiotik.

Biću ceo dan s njom...

Sent from fav toy


Držite se...
Biće sve ok...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Ovo je, po meni, velika istina koja može da se pripiše još nekim rasama kojima se inače ponosimo i zbog čega se mnogi kvazi odgajivači u serbijici busaju u grudi više nego Nole:

 

Link to comment

Dragi moji,
Vi ste divni ljudi.

Trenutno smo u fazi sa slike. Odustao sam od ideje dijetalne piletine i pirinča. Umesto toga, podelili smo sarmice, ja zelje, ona naravno meso u koje sam joj (konačno)uvalio probiotik.

Gospođa neće da jede iz njene posude, nego samo da je hranim. Vet nam više ne dolazi, nego šetamo do njega, sutra prima četvrti set koktela vitamina.

Iz depresije sam je izvadio sa dve kockice lubenice, čudo jedno šta malo šećera uradi nežnoj ženskoj dušici.

Još uvek nije isto. Znam to po nedostatku energije, sporom ustajanju i priličnoj dezorijentaciji, znam po tome što mi ne kidiše u krilo sa svojih 60kg i što se nimalo ne trudi da bude u centru pažnje.

Ali danas je bolje nego juče i sutra ćemo probati isto.

be86ce3fba952012f3f15ecda5da4900.jpg

Sent from fav toy

  • +1 7
Link to comment
Dragi moji,
Vi ste divni ljudi.

Trenutno smo u fazi sa slike. Odustao sam od ideje dijetalne piletine i pirinča. Umesto toga, podelili smo sarmice, ja zelje, ona naravno meso u koje sam joj (konačno)uvalio probiotik.

Gospođa neće da jede iz njene posude, nego samo da je hranim. Vet nam više ne dolazi, nego šetamo do njega, sutra prima četvrti set koktela vitamina.

Iz depresije sam je izvadio sa dve kockice lubenice, čudo jedno šta malo šećera uradi nežnoj ženskoj dušici.

Još uvek nije isto. Znam to po nedostatku energije, sporom ustajanju i priličnoj dezorijentaciji, znam po tome što mi ne kidiše u krilo sa svojih 60kg i što se nimalo ne trudi da bude u centru pažnje.

Ali danas je bolje nego juče i sutra ćemo probati isto.

be86ce3fba952012f3f15ecda5da4900.jpg

Sent from fav toy


Samo napred!

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

:wub:

 

fasovala je nesto poput parvovirusa, za par dana ce biti kao nova. 

moj je dve nedelje ujutru i uvece isao kod veta na te koktel inekcije. jos je bio mlad. 

 

bice okej. lepotica velika. damica 

 

saljemo pozitivnu energiju svaku noc :heart:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...