Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

volim kada ivancica dodje u pola dvanaest svaku noc, stavi glavu na moju ruku..i onda da ga poljubim, kazem mu laku noc i ajd na spavanje...i okrene se, sporim hodom, ono jedva se vuce ode u spavacu sobu i zaspi snom pravednika. svaki dan isto.... i svaki put kada pojede dorucak ode kod cace njegovog i digne mu glavu (zaroni svoju ispod njegove i naglo je digne), ovaj se iz mrtvih mucenih probudi, tek sto je zaspao (radi nocu)....dok ga ne pomazi i kaze 'bravo' ovaj ne odlazi iz sobe. 

 

ima fore neke nevidjene. i navukao se na koka kolu. ne smemo vise pored kreveta da ostavljamo (muz pije to)...ovaj otvori i loce li loce. i otvara flase vode isto sto u stoje pored kreveta i isto tako pije iako ima cistu vodu u svojoj ciniji. 

 

 

al ujutru je najlepse...ne ustaje mi se....mazimo se, mazimo...teska maza, samo namesta obraze da ga ljubim...a sve u tisini da ne probudimo radnika. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

jooooj, kakav slatkiš :heart::wub:

 

imam kuče u zajednočkom dvorištu, tako da ne mogu drugo da uzimam, ali rado bih kada bih mogla

ne verujem da će biti teško udomiti ove slatkiše

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...