Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

isto. napisah neki dan, baš za sidnej i kaliforniju, kad plane, pomislim na ježeve, veverice, kornjače i ptice. za dvonošce ne marim. snaći će se.

 

inače, moje dve kuje su ušle u 14tu. ovoj koja ima problem sa srcem vet je pojačao terapiju na 25 Mg viagre svaki drugi umesto treći dan. jurca po placu i laje na sve što mrda. na sestru permanentno reži.

 

kad smo kod skakanja, petogodišnji ludak koji ima nešto od labradora dobaci sa svojih 12 kila njuškom do jedno 1.60 iz mesta.

Link to comment
  • 1 month later...

Pseto mi se od danas popodne cudno ponasa. Jutros je sve bilo ok, oko 3 dosle iz duze setnje i onda je postala cudna. Ide za ukucanima, sedi i gleda u nas, nece da legne i spava, cvili kad je ostavimo samu u drugoj sobi... Nista od toga inace ne radi. 
 

Vec sat vremena je u prostoriji u kojoj inace spava bez problema svaku noc, a sad vec sat vremena cvili, a cujemo je i da se krece. Inace se smiri i zaspi cim je tu ostavimo, jer zna da je tad vreme za spavanje. 
 

Najnormalnije je jela i pila veceras, bila napolju, obavila sta je imala... Nemamo pojma sta bi mogao da bude problem. 

Link to comment
Pseto mi se od danas popodne cudno ponasa. Jutros je sve bilo ok, oko 3 dosle iz duze setnje i onda je postala cudna. Ide za ukucanima, sedi i gleda u nas, nece da legne i spava, cvili kad je ostavimo samu u drugoj sobi... Nista od toga inace ne radi. 
 
Vec sat vremena je u prostoriji u kojoj inace spava bez problema svaku noc, a sad vec sat vremena cvili, a cujemo je i da se krece. Inace se smiri i zaspi cim je tu ostavimo, jer zna da je tad vreme za spavanje. 
 
Najnormalnije je jela i pila veceras, bila napolju, obavila sta je imala... Nemamo pojma sta bi mogao da bude problem. 
Možda joj nešto pseći senzori govore neko nevreme ili tako.
Umeju oni to da osete mnogo pre nas...
Nadam se...
Javljaj [emoji1696]



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Nema nevremena na pomolu, tako da nije to. 
 

Sinoc je cvilela sat vremena dok ja na kraju nisam premestila njen krevet u dnevnu sobu, a ja legla da spavam na sofi u istoj sobi. I tada je odbijala da legne na svoj krevet (sto nikad nije bio problem), vec je legla na cosak tepiha pored svog kreveta i tu zaspala i nije se pomerila do jutros dok ja nisam ustala. 
 

Za sad deluje normalno danas, evo je lezi na svom krevetu i drema. Isto normalno jede i pije od jutros. Pratimo situaciju dalje, moguce da joj je nesto dunulo juce, nekad je weirdo. 😄

Link to comment

Ponasa se s njima kao i obicno. Druzeljubiva je i pokusa da se igra sa svakim psom, pa ako se i njima igra, onda se igraju, a ako ne, brzo ukapira pa ih ostavi na miru. Juce se nije druzila ni sa jednim, ali prekjuce jeste i sve je bilo kao i obicno. 
 

Od jutros je skroz normalna. Ici cemo u setnju sa jednim psom koga jos nije srela do sada kasnije popodne, pa cu videti kako ce se ponasati. 

Link to comment

Bile smo u setnji sa novom drugaricom labradorkom, sve je proslo kao i obicno, cim su se njusnule su krenule da se igraju. Prosetale pola sata, a onda su se pola sata ganjale kao mahnite, dok se labradorka nije svalila u travu od umora, tako da je vlasnica morala da je vuce po travi da bi isle kuci. 😄 A ova moja je mogla jos da jurca, jos nismo nasle psa koji bi je izmorio ili koji je brzi od nje. Nekad se u parku za pse juri po 2 sata, kad se jedan pas umori, ona predje na drugog, pa na treceg... Onda crkne kad dodje kuci, ali napolju nema sanse da bi pokazala da je umorna. 
 

Danas ni traga ponasanju od juce. Ko zna sta joj je dunulo u glavu. 😊

Link to comment
1 minute ago, Tolaa said:

Bile smo u setnji sa novom drugaricom labradorkom, sve je proslo kao i obicno, cim su se njusnule su krenule da se igraju. Prosetale pola sata, a onda su se pola sata ganjale kao mahnite, dok se labradorka nije svalila u travu od umora, tako da je vlasnica morala da je vuce po travi da bi isle kuci. 😄 A ova moja je mogla jos da jurca, jos nismo nasle psa koji bi je izmorio ili koji je brzi od nje. Nekad se u parku za pse juri po 2 sata, kad se jedan pas umori, ona predje na drugog, pa na treceg... Onda crkne kad dodje kuci, ali napolju nema sanse da bi pokazala da je umorna. 
 

Danas ni traga ponasanju od juce. Ko zna sta joj je dunulo u glavu. 😊

Bice sve OK

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...