Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Ova moja videla jutros sneg prvi put. Ja otvorila vrata, a ona blentava nije gledala, pa prvo ugazila jednom sapicom, pa se trgla, vratila sapu unutra, pogledala me, pa testirala drugom sapom, pa njuskom, pa se tek onda usudila da izadje. :lol: A onda srece i radosti! Nije uopste htela da hoda po suvom, samo tamo gde ima snega, da trci po njemu i njuska. Mogu da zamislim kako ce tek biti kad ga bude mnogo vise. :D 

Link to comment

a jeste... kad ukapiraju sneg, njihovoj sreci nikad kraja..sad cu da iskopam ivanov prvi sneg...lud 100%

kako je mlad bio, nigde dlaka na dupetu :D

 

 

Edited by mustang
Link to comment

psi su definitivno najplemenitije životinje, to se veže za čoveka kao niko

umal' se malopre ne rasplakah

mlada rodica se sprema na put, a njen džekić se odmah, na pojavu kofera, smestio tako da ona ne može da krene :cry:

 

PANČO.jpg

Link to comment

Ima li neko neki savet za borbu protiv dlaka na odeci? U poslednjih par nedelja su svuda. Najbolje bi bilo nesto sto se ubaci u masinu za ves, da ih skuplja da ne izadje sve dlakavo iz masine. 😩 Nasla sam negde tips da se sundjer za tusiranje ubaci u masinu, ali nije bas pomoglo. 

Link to comment
Ima li neko neki savet za borbu protiv dlaka na odeci? U poslednjih par nedelja su svuda. Najbolje bi bilo nesto sto se ubaci u masinu za ves, da ih skuplja da ne izadje sve dlakavo iz masine. [emoji30] Nasla sam negde tips da se sundjer za tusiranje ubaci u masinu, ali nije bas pomoglo. 
Budy sticker, lepljivi valjak, valjda se tako zove.
Pored toga u sezoni linjanja, jesen i proleće Furminator četka za pse sa poddlakom. Skupa jeste ali vredi svaku paru.
Normalno četkanje jednom nedeljno gumenim četkama radi održavanja krzna.

Послато са Redmi 4X помоћу Тапатока

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...