Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Mislim da sam na ovom topicu pitala za savete pre nekoliko meseci, pa evo update.

 

Nazalost, ni nakon par meseci sa nama, kuce nije uspelo da se privikne. Vodili smo je i kod nekih strucnjaka i na kraju se pokazalo da je jedna od njenih najvecih potreba da bude konstantno okruzena drugim psima. Jedino kad je bila u drustvu nekog drugog psa je bila skoro kao obican pas, igrala se i trcala za njima, ali nakon sto bi se rastali, samo bi bila jos tuznija i depresivnija.

 

Posto mi nemamo uslova za jos jednog psa, u konsultaciji sa organizacijom preko koje je usvojena, smo se dogovorili da je najbolje za nju da joj nadjemo drugi dom u kom ce imati psece drustvo. Najteza odluka u zivotu, bilo je mnogo suza i preispitivanja kod svih clanova porodice, ali znali smo svi da je tako najbolje za nju. Brzo joj je pronadjena druga porodica sa dva druga psa (od kojih je jedan njena sestra), i sad je srecna i dobro se oseca, dobijamo redovno informacije. Hvala svima koji su davali savete, svasta je pokusano, ali na kraju je ovo izgleda bilo jedino resenje. 
 

A mi smo usvojile drugo kuce, preko iste organizacije, imala je 5 meseci kad je dosla kod nas, sad ima 9, i ne moze biti veselija. Voli sve i svakog, niceg se ne boji, od prvog momenta se vezala za nas kao da je s nama oduvek. :) 

Link to comment
22 minutes ago, roksi said:

ovo me docekalo jutros u inboksu :D <3

 

kuca.jpg

 

rastopio me! moracu danas da napadnem iz zasede, da isceskam makar u prolazu neku zrtvicu :D 

ovo plišana igračka?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...