Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

znate vec ivan koliko je komlikovan oko hrane.  bila sam istrajna zadnja dva dana, pa jebote bacam hranu, oce jede, nece jede, treci dan je sve pomazao i jos mi doneo ciniju da kaze da je prazna i oce jos. 

Link to comment
Psi kao big biznis:
 
Jbte, meni ovo baš loše, prvo što koliko vidim ima 5-6 rasa, drugo, bitno mu je da pokaže da ima fontanu i bazen... Pa na uštrb toga je mogao da proširi bokove...




...shiit has hit the fan...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ehej, drugari. Svima sam vam pokazao Brku i rekao da je on car. I stvarno jeste. Ali, ovo su njegova braća koja već skoro tri godine žive u azilu. HAJDE DA IH UDOMIMO.

 

Ovo je Mališa

 

22046945_1675132549224422_60008333334308

 

 

 

 

 

A ovo je Bleki (very fuckin' original)

 

24059047_1759994804071529_76688256929200

 

 

 

Link to comment

Ovo su slike od pre više od godinu dana. Moja pevačica i njene drugarice kučkarke i dalje brinu o tim psima (i ne samo o tim) i plaćaju azil. Skupljamo pare kako god umemo. Ali ovo su normalni psi, može se reći čak i da su dobri. Biće srećni kad steknu dom i znaće da ga čuvaju. Živeo sam s devojkom koja je udomila Čupu, kerušu koja je pet godina živela u azilu i sve zube osim očnjaka izlomila glodjuči žičanu ogradu azila, svaki dan. Kad je konačno udomljena, postala je najbolji pas u stanu. Bila je pažljivija od nas dvoje. Takvi će i ovi biti.

Link to comment

vec izvesno vreme cuvam agnes, ivanovu bff. madjarska vizla. 

imali smo 3 katastrofe:  vatromet za 4. juli i dva zemljotresa sto su nas strefila. 

znala sam da se uplasi ali kao ode pod krevet. ljudi moji ja takav strah nisam videla u zivotu. do 3-4 ujutru sam je smirivala jer je vristala i bezala u kupatilo i ulazila u kadu i kopala po njoj, sva u grcu, jezik joj ispao i ne reaguje. na kraju sam joj dala mrvu klonazepama od muzevljeve reg. terapije i to je opustilo. 

 

kako je strasno bilo! imam srece da ivan ne reaguje na vatromet niti na pucanje. jadne sve zivotinje koje ovako dozivljavaju buku. ono je za srcani udar. 

i zemljotres je osetila par sekundi pre nego sto ce poceti da se trese. onda vrisne i skoci mi u narucje i stegne me prednjim shapama za ramena, sva su mi izgrebana. ko slepi mis da je. ne mozes je skinuti sa sebe da bezite. naravno, ivan nema pojma sta se desava, ili ako ima, taj je hladnokrvan samo tako. 

 

i pocela je da dize nogu kad piski :laugh: (videla od ivana) 

a pre neku noc otvorim oci i na momenat se isecem, vidim na jastuku do mene neko spava. kada njoj glava na jastuku, a telo ispod cebeta. srcani udar da dobijem. 

a ne zaboravih i sto nam je cijuknula pre neku noc oko 3 ujutru, skoci sa kreveta, vrisak, ivan i ja skacemo, sta bi, zemljotres?!?, wtf?!?? opet neko pustio vatromet ali jedva se cuje. joj dete! tako da ako umrem ovih dana u snu, nije bio san, srcani udar od drama queen. 

i drugi dan je vec pokupila da joj cistim sape. vidi od ivana ...kako brzo uce, neverovatno!

 

ovaj mali prcan u sredini mnogo voli da se fotka. zna tacno gde je telefon ili kamera :)

75A54D11-E66B-4BAC-BA89-CFB52E08EDF2.jpeg

Edited by mustang
Link to comment

a jes lice :laugh:

 

 

 

@Jumanji sto bih volela da odmorim od avantura...sramota me da se skinem, sva sam izgrebana po telu i sa modricama. ljudi ce pomisliti da volim sadi mazo :D

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...