Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

3 hours ago, hoffnung said:

Btw, tacno znam taj pogled i blago otvorena usta, i dahtanje..

 

Daaa! Crne siroke zenice.

Ali pazite gde je nasla mestasce, jos je iskopala jamu. :wub: 

 

 

Link to comment
6 hours ago, JozoMujica said:

To "nekako" me i brine... Nema šanse da ih "bacim", a nemam baš utisak da će udomljavanje ići lako...

 

 

 

Ma, ne brini. Udomićemo ih. Brinućemo i mi ako treba. Šta je problem za PPP da plaća neki azil za malce. 

Pa će doći i udomitelji.

 

Pazi ih sad dok su bebe i javljaj kakva je situacija.  :) 

 

................................

 

Ovo je Brka.

 

6z0biqy.jpg

 

 

 

Na stranu što je car, ali on i dva njegova brata su pre tri godine nadjena na ulici kao bebci i onda zajedničkim trudom smešteni u azil. I cela ekipa, na čelu s mojom pevačicom, je  skupljala to malo novca za azil. Pre godinu dana ona je udomila Brku. Nije imala više mesta. Ali, to je valjda povuklo pa su, mislim, i Brkina braća udomljena u medjuvremenu.

Link to comment
11 hours ago, JozoMujica said:

Prasići...

 

IMG_20190616_152048.jpg

Oglasi odmah i komstantno privlači pažnju novim sličicama a deli za dva meseca.

Kolko vidim mešanci ladradora su u pitanju.

Po šarama i glavama rekao bih da je neki mix sa nekim pitom ili AST, ali to ne moraš da objašnjavaš, narod je pun predrasuda.

Link to comment
On 9.6.2019. at 23:29, hoffnung said:

 

meni je starost kuceta fenomenalna stvar. jeste sve super kada su stenci, pa malo porastu, udju u zrelo doba.. igra, radost, vestine.. itd, ali starost nosi jednu dubinu osecanja, povezanosti gde se zapravo stvara taj odnos izmedju coveka i njih.

 

otkako sam sa svojom prosla kroz njenu starost, imam posebno postovanje i ljubav prema starim psima. 

 

jozo, cestitam, ova mala bijela zivotinja ti je predivna. kako ste je nazvali? :)

 

Link to comment

ne znam sto sam tako osetljiva ali kad mi kazu da ne treba da kuvam nego da dajem granule i konzerve pa dodje mi da ih ubijem. niti se ja mesam njima cime hrane pse, ostavite me na miru. sada ces ti da me ucis sta treba a sta ne treba ko da sam debil. 

 

dobra domaca kuhinja, istrcavanje i zujanje okolo od plaze do suma je losije od vestscke hrane, stana i kaveza?!? ma nek se nose.jadne te zivotinje. 

 

cir da dobijem od budala. imam nameru da ovaj moj bar 15 godina pozivi ko mladic

Edited by mustang
Link to comment
On 22.6.2019. at 9:31, darling said:

 

jozo, cestitam, ova mala bijela zivotinja ti je predivna. kako ste je nazvali? :)

 

Pa... Bela. :D

On 22.6.2019. at 9:47, Frau Gabrijela said:

jozo, divni su! :heart:

Jesu vala, svo cetvoro (cetvorica, cetiri...nisam jos proveravao, necu da ih plasim i uznemiravam) se drze, napravio sam im zaklon od kise tu gde su, morali smo jedne veceri i da ih pokrivamo...borimo se, valjda ce svi da izguraju. Jednom je vec (nadam se) na nevidjeno obezbedjen dom u komsiluku... :)

Link to comment
15 minutes ago, JozoMujica said:

Pa... Bela. :D

 

 

Sta, kao logicno...:D

Pa i ovo je Bela:

 

50979342_2387279321282590_16251192886899

 

Bela je drugarica moje drugarice.

 

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...