Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

dajte neki ukusan recept...da skuvam ovom mom, razvlaci dorucak do uvece (kuvana piletina, beli pirinac i malo organskog povrca iz zamrznute kesice)  

 

on najvise voli da jede peceno pile iz prodavnice. 

nece granule (osim ako mu ne dajes na hajkingu ili na putu do tamo) i nece iz konzerve. 

 

mora domace kuvano ili zivo ali nemam mozga danas da razmisljam, pa ako imate neki recept

Edited by mustang
Link to comment
21 minutes ago, mustang said:

dajte neki ukusan recept...da skuvam ovom mom, razvlaci dorucak do uvece (kuvana piletina, beli pirinac i malo organskog povrca iz zamrznute kesice)  

 

on najvise voli da jede peceno pile iz prodavnice. 

nece granule (osim ako mu ne dajes na hajkingu ili na putu do tamo) i nece iz konzerve. 

 

mora domace kuvano ili zivo ali nemam mozga danas da razmisljam, pa ako imate neki recept

 

Napravi mu malo predjela, onako, sunkica, suvi vrat, kackavalj, par vrsta sira, kajmak... Posle mu posluzi supu, pa sarmu i na kraju, naravno, jagnjece i prasece pecenje.

 

Ma bre kakve veze ima sto razvlaci dorucak, kad ogladni pojesce. Mozda se ne trosi dovoljno (na hajkingu ga ionako hranis granulama), psi obicno jedu koliko im treba (ako ima, naravno). Ovaj moj nekad po par dana ne pipne hranu, posebno kad je vrucina pa drema po ceo dan.

Link to comment

Na prvoj slici je Bili Holidej i njen pas Mister. Nije se odvajala od njega, često se u njenim ugovorima nalazila i klauzula da se odezbede uslovi za smestaj i hranjenje Mistera. InačeMister je rase bokser, izvanredan primerak za to vreme. A i sada, danas je rasa degradirana do plakanja.

 

A evo malo iz sveta poznatih sa svojim pitolikim ljubincima:

 

http://blog.worldofangus.com/30-celebrities-that-absolutely-adore-pit-bulls/

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

sin mi ima proliv vec 2-3 dana i od juce krv u prolivu.  ponasa se skroz normalno...vet mi rekao preko telefona na bebecu hranu da ga stavim ... bas sam se uplasila, pogotovu sto me stalno ovde pritiskaju da ga sterilisem, te moze rak ovog, onoga... a isto sam mu davala kosti krilaca pre neki dan da pojede. i jednu plasticni kanticu je razjebao, mozda je progutao neki plasticni deo (mada to ne lici na njega)

 

mozda se prehladio? 

a u ponedeljak vet ne radi praznik je. 

 

bas se brinem...

 

on ima inace kilavu stolicu ali takva mu je od malena pa se ne brinem za proliv. ali krv ...bas su crvene kapljice

 

Edited by mustang
Link to comment

Daj mu koziju surutku, dobice proliv nekoliko dana, izbacice sve.
Krilca se NIKADA ne daju psima, ili crli pule, krvavo ili pileca ledja, na usti nacin u komadu i nista drugo od pileta

Link to comment

on vec ima proliv 2-3 dana samo od juce plus krv

 

znam da se ne daju ali znas kako me je gledao? i kamen bi zaplakao a kilavi sa hranom oduvek tako da kad nesto trazi, meni tesko da mu ne dam. 

 

gde da nadjem koziju surutku? mogu li koziji sir? to imam

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...