Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Da, ta "zabrana" pit bulova je jedna od najvećih gluposti ikada. Pas nikada nije kriv. Ako istrebiš tu rasu, uvek će se naći neka druga koju će idioti dresirati da bude agresivna. Posle kad pas izmasakrira dete u parku, ubijaju psa, ne vlasnika. žalosno.

Link to comment
toliko o zlim i opakim pit bulovima! angry.png
uh, pa ovo je uzasno (i poznato). doda je, inace, polapitbul (sto se krije, posto se ljudi jako boje toga), jer je neki lik koji je drzao pitbula (a nije smeo, je l') pustio svog muzjaka da se 'istrese' na nekoj zenki u kraju. samo jedno mlacunce je prezivelo, i izbaceno je iz stana.
Link to comment
uh, pa ovo je uzasno (i poznato). doda je, inace, polapitbul (sto se krije, posto se ljudi jako boje toga), jer je neki lik koji je drzao pitbula (a nije smeo, je l') pustio svog muzjaka da se 'istrese' na nekoj zenki u kraju. samo jedno mlacunce je prezivelo, i izbaceno je iz stana.
Ma Doda je :heart:
Link to comment
Aj bre objasni konacno razliku izmedju pit bula i "American Staffordshire Terrier" a.Ovaj u naslovu je valjda ovaj Amerikanac?Lep pozdrav
ovo je sve pit do pita. stafordsajr je malo nizi, nabijeniji i sire glave.i jednaka je maca kao i pit. a moze da bude opasan kao i pit.uostalom, kao i koker spanijel.ko i uvek, zavisi od gazde.u sloveniji postoji azil za pitove, nalik na ono sto moze da se vidi u animal cops. najtuznije je kad ti pridje neki mucenik glave izrezbarene oziljcima iz tuce i gurne njusku da se mazi. toliko su zeljni ljubavi i dodira da ti se srce cepa.
Link to comment
Aj bre objasni konacno razliku izmedju pit bula i "American Staffordshire Terrier" a.Ovaj u naslovu je valjda ovaj Amerikanac?Lep pozdrav
pa i jedno i drugo su amerikanci, ali je ovo sve o pit bullovima, kao što i sam naslov kaže, Great American Pit Bull, staford i pit bull su odgajani kao ista rasa ali su se nešto kasnije u istoriji kao rase razdvojili, pitovi su selekcionisani da budu lakši, kompaktniji i okretniji radi bolje agilnosti koja je zloupotrebljena za borbe pasa, dok je američki stafordski terijer jače konstitucije, kostiju, mišićne mase. americanstaffordshiretekv6.jpg američki stafordski terijeramericanpitbullterrierakt9.jpg pit bull
Link to comment
Iz nesto mladjih dana... thor2web1bi6ia7vx0jh7.jpg
kako je lep!obradujem se kad vidim lepog i pravilnog nemačkog ovčara, sa pravilnom glavom i pravilnim proporcijama tela, pošto je to retkost s obzirom na to da su previše popularizovani i da kod nas ima kojekakvih odgajivača koji prodaju sve i svašta za grdne pare. :heart:
Link to comment

Kod pasa ima ta vernost koja znači da ti daju bezuslovnu ljubav, što baš nekako nabija grižu savesti ako im ne uzvratiš srdačno i 100%. Psi te baš stavljaju na test sebičnosti, skoro kao rođeno dete.

Edited by Glen Livet
Link to comment
kako je lep!obradujem se kad vidim lepog i pravilnog nemačkog ovčara, sa pravilnom glavom i pravilnim proporcijama tela, pošto je to retkost s obzirom na to da su previše popularizovani i da kod nas ima kojekakvih odgajivača koji prodaju sve i svašta za grdne pare. :heart:
I ja s obradujem , ali se moja radost uglavnom ogranicava na one sto se zovu "altdeutscher Sch?ferhund, imaju jako dugu dlaku i nisu mnogo popularni.Samo me zanima kako si shvatio da se ova "pravilna glava" rimuje i sa "pravilnim proporicija tela"?Vlasnik (ili vlasnica ) samo prikaza lice svog psa.Nemacki ovcar je u medjuvremenu potpuno degenirasana rasa jer je covek odlucio da mora da mu se skrati zadnji"trap"a od tada je pas samo bolestan,nesrecan i polako gubi svoj primat oko simbola "radni i najpametniji pas".Lep pozdrav
Link to comment

Pitbul,ja sestvarno izvinjavam sto ti se vek obracam kao da si mushki rod i broj, ali si to takovaljda namerno i htela. Uzela si nik pitbul, pa se nemoj cudish ako te drzimo za "mushko" :) Lep pozdrav

Link to comment
I ja s obradujem , ali se moja radost uglavnom ogranicava na one sto se zovu "altdeutscher Sch?ferhund, imaju jako dugu dlaku i nisu mnogo popularni.Samo me zanima kako si shvatio da se ova "pravilna glava" rimuje i sa "pravilnim proporicija tela"?Vlasnik (ili vlasnica ) samo prikaza lice svog psa.Nemacki ovcar je u medjuvremenu potpuno degenirasana rasa jer je covek odlucio da mora da mu se skrati zadnji"trap"a od tada je pas samo bolestan,nesrecan i polako gubi svoj primat oko simbola "radni i najpametniji pas".Lep pozdrav
veruj mi Teja, Altheinog lepotana sa slike sam imala cast da vidim i na drugim fotografijama i zacudila bi s e(prijatno) kako jos uvek ima lepih nemackih ovcara
Link to comment
veruj mi Teja, Altheinog lepotana sa slike sam imala cast da vidim i na drugim fotografijama i zacudila bi s e(prijatno) kako jos uvek ima lepih nemackih ovcara
Modesty, valjda je jasno da i ti i ja zivimo za pse.Problem ( a narocito kod ovog simbola za rec pas) je taj da ljudi (citaj covek) pokusava , a kod ove rase bogami i uspeshno, da tog psaprilagodi svom idealu lepote. Ja ne poznajem doticnog psa, ali znam da nemacki ovcar ne moze da bude premiran, da postane shampion,ako mu zadnje noge nisu krace od prednjih.Ranije je taj pas izgledao "normalan,ravna ledja , prednje noge iste duzine kao i zadnje, alije neko rekao da zadnji trap mora da bude nizi od prednjeg i da je samo tako taj pas idealan i lep. Pogledaj shampione (one sto se prodajui po pola miliona eura) i videces da da taj novokomponavani pas vishe nema nikavih slicnosti sa tim legendarnim nemackim ovcarom.Osim toga, neprestano su bolesni od displazije kukova ( jer i je skelet unisten) tako da ih se cak i nemacka policija odreklai sda uzimaju belgijskog ovcara. Nije tako izgledan kao ovaj nemacki, ali je zdrav a i isto tako pametan.Ja sam mozda malo ogorcena kada pisem o psima. Ali razlog je iskljucivo taj jer pse volim mnogo vishe od ljudi :) Lep pozdrav Edited by Teja
Link to comment

Ovaj lepotan je onda retro-chic lep.Inace, razumem tvoje ogorcenje potpuno. Gledam ovog mog - potpuno demode rasa, gaje ih seljaci po Francuskoj kao dzukce za lov. Nista mu ne fali, sve zivo jede, vozamo ga svakog dana...Opet, prijatelj uzeo engleskog buldoga - nema ni godinu dana a oci cure, nos joj stalno zapusen...

Link to comment
Inace, razumem tvoje ogorcenje potpuno. Gledam ovog mog - potpuno demode rasa, gaje ih seljaci po Francuskoj kao dzukce za lov. Nista mu ne fali, sve zivo jede, vozamo ga svakog dana...
baseti su multipraktik - kad hoćeš negde da ga nosaš uvatiš ga za uši, kad ti treba čišćenje kuće privežeš mu četke, moš ga koristiti ko ventilator... mislim, korisnija komanda od aport je ventilator, samo zarotira uši.Ih!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...