Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

I meni deluje slabije konstitucije, duže njuške, al ajde reko da pitam još negde. Devojka koja pokušava da je udomi mi reče da su joj se javljali neki likovi koji već imaju agresivne staforde.

Link to comment
1 hour ago, Gylfi Pleasure said:

Probali da udomimo, javljaju se čudni gledamo-jednom-nedeljno-Rane likovi. Ne bih da neko pravi zver od ove umiljate ženkice.

 

Uf jbt, odmah se setih filma "Beli bog" :/

Mnogo je slatka kuca.

Link to comment

ima li nesto iz kucne radinosti sto mogu da iskoristim za infekciju oba uva, mrzi me da idem kod veterinara samo zbog toga? ili neki rastvro za ljude sto moze da se koristi i za pse?

Link to comment

Zavisi od prirode upale i njenog intenziteta.

Ako nema ranica mazao bih nekom opštom anti bac. kremom tipa Triderm mast dok ne stignem do vet-a i ispirao sa 2-3% rastvorom hidrogena,

Ukoliko je ušni kanal zatvoen dlakom, PAŽLJIVO bih ošišao dlake da olakšam ventilaciju uha.

Ne čačkati onim vatiranim štapičima nikako po ušnom kanalu psa!

Edited by zmanic
Link to comment

merci @renne i @beta

 

imam dobrog veta nego je subota danas rade kratko, sutra ne rade a tako me mrzi da sednem i odem do tamo ...sve me mrzi od jutros

 

imam kod kuce uvek hdrogen (peroxide) sad cu da mu ocistim

 

 

@zmanic  nije toliko ozbiljno za sad, bio je juce po sumama i gorama, potocima...probacu sa hidrogenom pa ako ne ode do ponedeljka odvescu ga. imam u rezervi uvek kapi od veta ali sam ih potrosila. ti lovacki psi umeju cesce da imaju infekcije kad glavu svuda zabijaju. prodje posle dan/dva ako je tecnost od doktora. 

 

 

inace mu usi cistim tako sto vlaznom maramicom, na vrhu prsta, zabijem u uvo, pa procackam prstom okolo i povucem sto vise prljavstine sa sobom. tako me vet naucio dok je bio mali

 

Edited by mustang
Link to comment
Just now, zmanic said:

Ako često ne trese glavom, i neće da se smiri - nije ništa opasno.

 

pa to....jedino me brine popino prase jer ga svuda ima trenutno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...