Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

ovo ja mom radim svaki dan :) cim me nema pocne da me trazi po kuci a pocela sam sa ‘nadji me!’....sad ne moram ni to :)

 

cime se ja bavim :isuse:

Edited by mustang
Link to comment

Sin je imao 9 kad je stigla Sara, žmurke su mogli da se igraju satima. Tako je i naučila komandu 'čekaj' Fora im je bila da on iskoči iz svog skrovišta kad ona ne  očekuje pa je prepadne, a ona ga kao napada, to traje 5 sec i odmah počinju novi krug potrage. Danima i satima tako,  ljubav među njima je neverovatna i sada. Kad je stigao Loko, sin već prevazišao žmurke, nije se igrao sa njim uopšte. Zato sam ja Lokija stavljala u "čekaj" pokažem predmet, sakrijem na neko što luđe mesto u kući i dam komandu 'traži' To je bio jedini način da se rešim dosade od psa:D

Link to comment

Pretposlednji zajednički dani u leglu.

Axon i Admiral su otputovali u nove domove. U leglu su mi ostali Arpad, Axa i Aga III. Za neki dan Aga III ide u novi dom, Arpad ostaje kod mene sa Shiwom, a Axa (ta što se ne odvaja od mamine koske) ostaje do daljeg sa nama dok joj ne pronađemo novog vlasnika:

 

 

PS

Teško mi ide prodaja AST-a, posebno ženkica jer ljudi nemaju pojma o kakvim se psima radi. Samo znaju za mišiće, čeljusti koje se koče i ubice dece iz tabloidnih novina. 

Naslušao sam se gluposti od raznih budala za ovih mesec i nešto dana za celi život.

Ukoliko znate nekog normalnog kome odgovara ženka AST, i ko bi pasovao za Axinog vlasnika, slobodno mu javite i potražite moje kontakt email i broj mobilnog  na PM.Cena je više nego povoljna za ovaj kvalitet.

Zadržao bih je rado, ali Shiwa ne može sa ženkama,  već sada se primećuje da nju posebno "vaspitava" i maltretira najviše.

Edited by zmanic
Link to comment

Pas mi je dobio kilu. :( Vodio sam ga kod veterinara kad sam jutros primetio da ima ispupcenje sa strane ispod rebara. Rekao mi je da bi bilo dobro da pas smrsa, da je operacija moguca ali da je i rizicna. Ne znam sta da radim. Jeste se naglo ugojio, pa se pitam da to nema neke veze. Pretpostavljam da to ne bi resilo problem? :( Ne boli ga nista, samo je dosta trom. Jede normalno...

Link to comment

ne znam nista o kilama ali bih isla kod jos jednog za misljenje. 

 

i koja je razlika izmedju kile i cira? moj je imao gromuljicu koja je u nekoliko dana prerasla u tenisku lopticu. cir. davala sam mu inekcije i jos pije antibiotike. sad je velicine klikera

 

proveri da li je kila. i sto se ugojio? koliko ima godina? da ne krade hranu od negde? izvodite li ga isto kao pre? mozda je neki hormonski poremecaj. 

Edited by mustang
Link to comment
7 minutes ago, mustang said:

ne znam nista o kilama ali bih isla kod jos jednog za misljenje. 

 

i koja je razlika izmedju kile i cira? moj je imao gromuljicu koja je u nekoliko dana prerasla u tenisku lopticu. cir. davala sam mu inekcije i jos pije antibiotike. sad je velicine klikera

  

proveri da li je kila. i sto se ugojio? koliko ima godina? da ne krade hranu od negde? izvodite li ga isto kao pre? mozda je neki hormonski poremecaj. 

 

Mislim da jeste kila. Ima i na ledjima ispupcenje, kao da je dijafragma popustila. :( A ugojio se verovatno zato sto se slabije krece, cesto je u kucici, a i dalje jede dobro. Pre dve nedelje sam prvi put primetio da je malo tromiji, ali danas sam slucajno ovo napipao. Sreca u nesreci je da ga to ne boli i da normalno jede. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Možete li da provalite li ovo staford ili je neki ukrštenjak?
Probali da udomimo, javljaju se čudni gledamo-jednom-nedeljno-Rane likovi. Ne bih da neko pravi zver od ove umiljate ženkice.db5a6179fd22b4574e1eda2c91b46f87.jpg53edda1ad9d35db7d4e6fa83e4221445.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...