Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Ako su istog pola umeju da budu nepodnošljivi, stalna netrpeljivost i borba za primat.

A  i nije jeftino, pas od 30-40 kila košta na prosečno kvalitetnijim granulama, ne ništa fensi,  70-100€ mesečno samo za hranu + zaštita + veterinari + redovna vajcina + duplo vreme za šetnju ukoliko se ne podnose i ne mogu zajedno da se izvode.

Edited by zmanic
Link to comment
54 minutes ago, ToniAdams said:

kakva je razlika o vodjenju racuna o jednom i o dva?

u kontekstu posla.

 

nijesam cinican, stvarno mi nije jasno.

 

Ne mogu da se sećam tačno, pričao je puno o tome, on je iz BG-a, a radi u restoranu na Srebrnom Jezeru. Valjda je malo kući, da li jednog ostavlja nekome ili šta li već, ne sećam se. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

juce sa povela ivanovu bff viszlu agnis u park sa nama, roditelji joj zapalili u palm springs. istrcali su se standardno, inace su zajedno nenormalni, jure se non stop i kao kolju...i izadjemo iz parka, nisam ih prikacila na povodac jer ulazimo u kola odmah da odbacimo agnis kuci, kuckar me neki sretne i pita nesto i ovo dvoje samo krenu da se jure po ulici i po dvoristima kuca! agnis bezi, ivan je juri i super se zabavljaju. mrak.  samo se nadam da ih auto neki ne udari a bas su brzi. nista oni na moje stop, stoj (agnis je poluruskinja),stani, ubicu vas kad vas dohvatim....dok ne rekoh “cookies!”. stvorise se ko munje. oboje sam malo osamarila, ivana po njusci ipak je moj, agnis po telu, ladno su znali da su skrivili! :) grize me savest samo tako!

 

u kolima ni da se cuju a obicno se rvaju. ivan mi se posle ulizivao, tesko mu palo sto sam ga grdila. obicno mu pricam kad negde gresi. zna taj sve. 

 

 

inace sam cookies sama osmislila jer svi kazu treats. i agnisini su je isto vaspitali. tako da su manje sanse da neki neznanac pridje sa treats metodom i otruje ili ukrade psa. just in case. doduse ovaj moj je nepoverljiv prema ljudima, treba mu bas dugo da dopusti nekom da ga pomazi po glavi ili mu pridje blize. obicno bezi. al kad te upozna....gotovo je :D 

Link to comment

to izgleda kao kamenac, probaj da skines noktom

meni je drugarica veterinarka, periodicno odvedem kod nje da im sastruze te naslage, ima neku spravu slicnu onim zubarskim

mojima to radi na zivo i bez anestezije, nikakav problem ali neki veterinari uspavaju pse da bi im skinuli kamenac, meni je to bezveze

 

drugo, moze da bude karijes, onda vec mora vet da vidi

Link to comment

 nije mu pukao. ono je dlaka, jak mu je zub nego se mrdao

 

probacu “noktom”...

 

sad vidim da ima zuckasto i na onom drugom zubu. jbga kako moze kamenac tako brzo da dobije?! i stalno glodje kosti, zar to ne bi trebalo da sprecava? kupicu mu onu elektricnu cetkicu al nece on meni da da da mu cistim zube, baca se ko neko dete. ma ako treba ima da legnem na njega. jaca sam. 

 

a sta se cudim za kamenac kada ga i ja cistim svakih sest meseci sa mojih zuba. em pijem puno vode em se odvalim od espresa ujutru

Edited by mustang
Link to comment
3 minutes ago, aram said:

ne zajebavaj se sa četkicama, kupi mu Plaque Off. ali svakako ga odvedi da vet vidi ovo...

ajd da probam prvo sama tek sto je zavrsio sa vetom

 

 

koji plaque off preporucujes? na chewy.com ima u razlicitim oblicima? ima li neka marka za koji znas da je dobra?

 

 

i hvala na savetima i tebi i sari

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...