Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Rešio sam da, posle 6 godina odlaganja (i isto toliko vremena provedenih na netu isčitavajući o rasama), konačno uzmem psa. U samom "foto finišu" prevagu je odneo boston terijer nad francuskim buldogom. Sad krećem u potragu za štenetom, a ako neko ima poslednji savet u vezi mog izbora neka kaže sad ili zauvek ćuti:8_laughing: To će biti moj prvi pas, živećemo u stanu...

Link to comment
2 hours ago, Spirit said:

Rešio sam da, posle 6 godina odlaganja (i isto toliko vremena provedenih na netu isčitavajući o rasama), konačno uzmem psa. U samom "foto finišu" prevagu je odneo boston terijer nad francuskim buldogom. Sad krećem u potragu za štenetom, a ako neko ima poslednji savet u vezi mog izbora neka kaže sad ili zauvek ćuti:8_laughing: To će biti moj prvi pas, živećemo u stanu...

uzmi bretonca :780_sparkling_heart:

mazulje, veseli, dobrice, nemas sta da ih treniras...

Link to comment

Upoznao sam lika za weekend, radi u restoranu na Srebrnom Jezeru. Hoće da udomi par meseci starog labradora jer ima dva, i nije u stanju zbog posla da vodi računa o dva. Čovek je jako ozbiljan, pedantan, pas ima sve papire, ako treba labrador, možda možemo da iskopamo čoveka preko restorana. Tj sigurno. Čovek bi ga poklonio.

Link to comment

Ja bih vrlo rado labradora, u stvari to je moj prvi izbor ali stan je...pa ne tako veliki, a i labu na bih mogao toliko da se posvetim u smislu šetnji, istrčavanja i svega ostalog. Zato sam izabrao manjeg psa, koji recimo kunta do podneva, da mu nije kazna (već je poželjno) da živi u stanu itd. Boston u odnosu na frenča voli duže šetnje, dobrog je zdravlja...

Hvala svima na predlozima

Link to comment
hoću ja da udomim labradora.
imam sve potrebne uslove (dvorište, kućicu, može i u kuću, pseći krevet) i volim šetnje.

Go beta, go!
[emoji106][emoji106][emoji106]
Link to comment
On 4/9/2018 at 13:19, zmanic said:
On 4/9/2018 at 13:13, Sara said:
Super odgajano leglo, lepi štenci, ko pijane koke emoji3.png nadam se da će imati sreće i sa budućim vlasnicima. 
Jesu li već rezervisani? 
Sad da imam Sarino leglo, ne znam šta bih radila. Kod Ast-a još teže naći odgovornog vlasnika, čini mi se da previše ludaka hoće rasu

Jedan mužjak je rezervisan, a malopre me startovao neki preprodavac iz Gruzije, hoće da kupi celo leglo po 200 evra po psu.

 

Ništa od prodaje u Gruziju, kolko sam skapirao najobičnija Internet prevara, ali vrlo dobro uigrana.

Opisaću detalje kad nađem vremena na odgovarajućem mestu.

 

Link to comment
15 hours ago, beta kentauri said:

hoću ja da udomim labradora.

imam sve potrebne uslove (dvorište, kućicu, može i u kuću, pseći krevet) i volim šetnje.

Laaaaajk :)

Link to comment
On 09/04/2018 at 22:41, Mil@n said:

Upoznao sam lika za weekend, radi u restoranu na Srebrnom Jezeru. Hoće da udomi par meseci starog labradora jer ima dva, i nije u stanju zbog posla da vodi računa o dva. Čovek je jako ozbiljan, pedantan, pas ima sve papire, ako treba labrador, možda možemo da iskopamo čoveka preko restorana. Tj sigurno. Čovek bi ga poklonio.

kakva je razlika o vodjenju racuna o jednom i o dva?

u kontekstu posla.

 

nijesam cinican, stvarno mi nije jasno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...