Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

eleganci :)

 

:780_sparkling_heart:

 

 

moj peder je namerno uskocio u baru da se sto vise usvinji. ukapirao je kada je prljaviji da ga saljem u kupatilo na kupanje a to mu bas prija: da ga ceskam, sapunjam u kadi

 

tako juce udjesmo u kucu i taman da zinem da ide u kupatilo on se vec uputio sam. 

 

i obozava da se baca na peskir i susi se ...kao...

Edited by mustang
Link to comment
2 hours ago, mustang said:

i obozava da se baca na peskir i susi se ...kao...

 

svaki pas to radi posle kupanja

trči po stanu, vozi njušku po tepihu, peškiru, šta ima

 

Link to comment
40 minutes ago, Frile said:

 

svaki pas to radi posle kupanja

trči po stanu, vozi njušku po tepihu, peškiru, šta ima

 

 

meni je ovo novo, vidjala samo na yt. prethodna gospoja je ko grofica cekala da je osusim peskirom a onda fenom da je lepo iscetkam, izgladim je po kozi :)

 

 

Edited by mustang
Link to comment

29597768_2061746250708131_68095416508372

 

 

kako je smesan, sta on misli da predstavlja tako mali i glupav :D <3 <3 <3

ukrascu ga!!!

Edited by InvisibleLight
Link to comment
1 hour ago, zmanic said:

Većina beži od kupanja, uglavnom zbog nepažljivih i neukih vlasnika koji ne pripreme i ne nauče pse navreme. Ovo je moj omiljeni video na YT:

Moje kuče obožava bare, reke, potoke, jezera.

Kupanje u kadi ili tuš kabini izgleda tako što nabije njušku u ćošak i cvili/reži sve vreme dok ga perem (vodom prigodne temperature bez šampona). :D

Link to comment

Glavni problem kod kupanja u kući/dvorištu je ultrazvučni šum koji stvara tuš/crevo.

Mi ne čujemo ultrazvuk, ali pse plaši ogroman fon tog šištanja. Zato psi koji inače obožavaju reke, potoke ili jezer beže kao sumanuti od creva ili tuša.

Treba ih navikavati od malena, napuniti kadu mlakom vodom do članaka, uneti psa, poigrati se sa njime, nikako ga ne tešiti ako je uplašen to ignorisati kolko god možete, tuš da je ispod vode u početku, da se ne čuje, da ne pravi galamu, pa polako ga natopiti vodom, prvo leđa, glava na kraju, zamajavati psa svo vrme nekim drugim stvarima, pa tek na kraju kad je potpuno smiren, praviti veliku sapunicu i ispirati ga pod mlazom.

Ima idiota koji vežu psa za drvo u dvorištu, uznu crevo sa ladnom vodom pa udri "da se kupamo", posle se čude što pas beži preko ograde kad čuje crevo, ili što ih izujeda kad dok peru kola... 

Edited by zmanic
Link to comment

najvise volim jutra... prvo zato sto je tiho, svi cute i zato sto imam vremena za sebe i svoje rituale. ali najvise sto volim jeste kada otvorim oci i vidim ljubav oko sebe

 

my boys ❤️

73F18AFD-D2D4-4E7F-88CF-F967679D988F.jpeg

Link to comment

Sestra mi opet uvalila pinca na nekoliko dana. Pas je kompletan kreten. Povedem ga sinoc u bas dugu setnju (i na Kalisu bili) i samo je usput jurio pse al nikako da nadje nekog da se ne svadjaju. Konacno se vracamo kuci i naletimo na coveka koji seta mirnog labradora. Jedno 10 sekundi sve super kad ovaj moj kreten krene da mu se zavlaci pozadi i hoce da ga ujede za testise. Ja ga cimnem, labrador se iskulira i reko ajde da vidmo da li ce se normalno ponasati kad 10 sekundi kasnije isti fazon...

 

Jos covek nije ni provalio sta se desava pa se drao na svog mucenog psa (objasnio sam mu odmah ko je kriv u celoj prici). Al kolko je ovo potuljeno... Samo se zavuce pod rep i kidise.

Link to comment

Super odgajano leglo, lepi štenci, ko pijane koke :D nadam se da će imati sreće i sa budućim vlasnicima. 

Jesu li već rezervisani? 

Sad da imam Sarino leglo, ne znam šta bih radila. Kod Ast-a još teže naći odgovornog vlasnika, čini mi se da previše ludaka hoće rasu

Link to comment
Super odgajano leglo, lepi štenci, ko pijane koke [emoji3] nadam se da će imati sreće i sa budućim vlasnicima. 
Jesu li već rezervisani? 
Sad da imam Sarino leglo, ne znam šta bih radila. Kod Ast-a još teže naći odgovornog vlasnika, čini mi se da previše ludaka hoće rasu
Jedan mužjak je rezervisan, a malopre me startovao neki preprodavac iz Gruzije, hoće da kupi celo leglo po 200 evra po psu.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...