Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

pa to je najsladze :) sto vise da se ublatnjave...ja mom svaki put kad udjemo u stan cistim sape sa bejbi vlaznim maramicama ali kad dodje kaljav ko cigance, samo kazem ‘u kupatilo’ ...ode sa sofronije repom gore i jedva ceka da ga perkam u kadi

Edited by mustang
Link to comment

pocinjem da mrzim vlasnike pitova a vala i same pse

 

moj stalno naskace nekog pita...ajd da je on samo, nego i svi ostali psi. ovaj se kurva preda i jos mi zacikava mog kao 'ajde ajde ajde'...pri tom dobih napad najgoreg roditelja kada je vlasnica tog pita za okovratnik uhvatila mog i to ga bas drsko cimnula sa njenog psa. ja joj rekla da mi vise ne dira psa..ona meni nek ne skace...i tako u krug... ne mogu mog preko noci da naucim da ne naskace, treba vremena. oba su muzjaci. cir cu da dobijem jer i ona mi je gadna onako debela i pas mi je gadan jer je sav nekako strokav i prljav. 

citala sam da je moguce da mog privlaci miris koji neki psi ispustaju i da je slican feromonima....i zato polude. 

 

jos me vise izludjuje koliko je ivan fokusiran na tog pita..ne ispusta ga pogledom a ni rukama. a samim tim ne trci uopste i bukvalno gubimo vreme za njegovu rekreaciju. 

 

i bas me briga ako vredjam vlasnike pitova...ali ni jednog jos nisam srela da je bilo normalan...ili su fokusirani na lopticu, ili gazdu ili agresivni ili im neka daska fali u glavi....niko normalan da trci i druzi se sa drugim psima...bar ne u mom parku. 

Link to comment
11 hours ago, ivy said:

devojcica,izvinte me molicu lepo

 

mada je vise vodena krava nego bilo sta drugo al dobro :lol:

naravno da nije promasila nijednu barustinu

 

29594799_1476855495759153_15640012101988

 

al vidi taj istrazivacki pogled  i odlucnost istrsad cu da pregazim celu baru da ja vidim sta ima unutra, sve cu da vas spasim :D

 

Link to comment

Moja konjina sinoć zagnjurila glavu u 1 takvu baruštinu, ja se zgranula jer ona bare zaobilazi na prstićima, kad je izronila vidim drži kost od bataka u zubima:D

Kreten, 13-tu g gazi, i dalje perfektan njuh, vid,  a vala i apetit :D

Link to comment

Bas uziva u sumi :)

 

Ja se sinoc pred kucom izmazih sa jednim pripadnikom moje omiljene rase

 

doga-harlekin.jpg?w=369&h=358&crop

 

Tele, a dobrica :778_heartbeat:

 

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...