Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

E hteo sam da te pitam još kad si kačio taj prazan boks. Onako čisto iz radoznalosti. , čemu služi ova daska sa strane koja izdignuta i ide uz zidove boksa?


...shiit has hit the fan....

Link to comment
15 minutes ago, Frank Pembleton said:

E hteo sam da te pitam još kad si kačio taj prazan boks. Onako čisto iz radoznalosti. , čemu služi ova daska sa strane koja izdignuta i ide uz zidove boksa?


...shiit has hit the fan....

Da kuja ne pritisne leđima neko štene kada zaspi. Ovako ga samo odgurne ispod letve. 

 

Na žalost izgleda da nam se upravo to desilo četvrtog dana po okotu, Pronašao sam jedno beživotno sa nagnječenom glavicom. Inače je Šiva vrlo brižna i nežna majka, nemam primedbi, ali eto i to se dešava. Jednostavno je to preveliki napor za nju, oni bukvalno samo sisaju i spavaju prve dve nedelje, ona iscrpljena ume da padne tek tako u san dok sisaju, i tih par sekundi ponekad je fatalno. Kad prohodaju već je situacija znatno sigurnija.

 

Edited by zmanic
Link to comment
11 minutes ago, mustang said:

ne uskracuj nam :)

 

kakvi su medeni, mirni, nahranjeni, cisti... :780_sparkling_heart:

Ostatak divljih instikata.

Majke poližu sve za štencima i dobro ih očiste da ne bi privlačili predatore dok ne mogu da beže. Bukvalno poliže sav izmet i mokraću koju izbace.

Edited by zmanic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...