Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Goran Vesić, zamenik gradonačelnika Beograda prvi je lokalni političar u regionu koji od danas ima svoj zvanični nalog na društvenoj mreži TikTok. Vesićev nalog na TikTok mreži je @sicve011.

[emoji38]

  • Haha 1
Link to comment

Spektakl za spektaklom

22e7e2e3ff193ec23131d1b6d83194e3.jpg





A ovo u Vrcinu tek ludilo mozga. S obzirom da vodu nemaju verovatno zbog onog Simonovica(Grocka) sto nalozio paljenje kuce novinaru, a posto mu ovi iz sns okrenuli ledja, dok su njegovi ljudi i dalje na celu svih bitnih pozicija, ovim pokazuje kako bez njega ne mogu i nisu sposobni da rese problem.

Ali organizujes kontra miting jer narod trazi vodu, jbt





Link to comment
8 hours ago, Jumanji said:

Ali organizujes kontra miting jer narod trazi vodu,

Čovek do čoveka, karakter do karaktera. Kako taj dođe kući i kaže: bio sam da protestujem protiv ovih što protestuju što nemamo vodu.:dry: Naravno, takvi postoje i nekako funkcionišu, vazda.

 

Nego, ja i drugi pametnjakovići smo odavno pričali da je kanalizacija preča od digitalizacije, voda je sve veća frka, očekivano, sad ispade da je i struja problem, pa džaba i digitalizovanje. 

  • +1 2
Link to comment

Jedan rece jutros, da bi mu lakse bilo da smo ostali na nivou demonstracije i "podrske" Kasandri, nego sto je cuo i video kontra miting Vrcinaca protiv vode.





  • +1 2
Link to comment

Kako je uopšte izgledao taj kontra-miting.? Parole, govornici, odziv... Kapitam ih nešto kao okupljanje onih oštrokonđi ispred gradske skupštine onomad što su blokirale ulaz da opozicija preda peticiju, sa sve večito namrštenom M. Obradović i onom babom ofarbanom uneoze što pada u nesvest na komandu. Ja ne mogu fa skapiram nešto bizarnije, gledao neko veče ruski film gde sovjetski funkcioneri nižeg nivoa ne uspevaju da ubede radnike da je ok da im smanje plate a povećaku cene bakalula, pa posle beže da ih ne ubiju, a KGB i MVD pucaju i apse, kontam da nas to čeka, kao nema vode: a đilasšolakbivšavlast619meleonamauricijusprivrednirastrudnaglava, ma jebem ti mater, bum tras apsi.

Link to comment
On 23.6.2021. at 17:52, msv said:

 

sDLT1Vg.png

 

Sve ovo? Tamo oko Manjeza ima 2-3 lepe zgrade, tesko mi da poverujem da ce i. to da ruse, to bi bas bio zlocin. Ja nemam neku empatiju prema udzericama, ali ovo je nesto sasvim drugo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...