Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

prochitala juche :blink:

kao neka narodna pricha o glupacima, sa poukom koja sledi.

koji je tachno njihov problem. i dete zna za shta sluzi saht!!!

sent from bubamoto

Link to comment
20 minutes ago, gospa buba said:

koji je tachno njihov problem. i dete zna za shta sluzi saht!!!

sent from bubamoto
 

 

Ali dete ne zna da sad sledi "tender" za vadjenje sahtova iz asfalta, pa novi "tender" za postavljanje nazad, pa treci "tender" za ponovno asfaltiranje...

  • +1 3
Link to comment

sve gore navedeno

+ projektni zadatak je loše definisao detalje odnosno projektni zadatak je đubre

+ firma koja dobije posao na tenderu je mafijaška ( a koja nije) pa tokom izvođenja radova izbacuje deo po deo posla i vadi se na loš projektni zadatak sve uz demonstriranje sile. 

  • +1 3
Link to comment

Pa na primeru nekih radova ovde u blokovima.
Nosilac posla (ili kako se već kaže) JKP Zelenilo, a oni jasno nemaju ni deseti deo potrebnih resursa, i onda podizvođači koji zbrzavaju, i kad odu više ih niko ne navata da poprave šta su skenjali i onda naravno bude
"... pa bolje da je bar nešto, samo kukate, ispada da je bolje da ništa nisu radili. Kakav ste to narod!"

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

znam bre ali zazida saht, odzak odvod, funkcionalnu rupu koja ima svoju i laiku jasnu svrhu.

ono, zashije ti makaze za 7 hiljada evara, pa da dodjesh da ti izvadi za 4, shta fali blink.png

mislim da se njima previshe pameti i namere pripisuje.

sent from bubamoto



  • +1 1
Link to comment

Ljudi, da ste videli radnike koji su radil u Dušanovoj, sve bi vam bilo jasno. Jedino što im je bilo važno je da se zavale u hlad i dohvate "unučića", tj.vinjaka.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Frank Pembleton said:

(....) pa bolje da je bar nešto, samo kukate, ispada da je bolje da ništa nisu radili. Kakav ste to narod!"

 

Baš to većina ne uspeva da skapira i zato mu severnokorejski tip propagande uspeva. 

Kako onda objasniti da je bolje da ništa ne rade.

 

 

1 hour ago, gospa buba said:

(......)
mislim da se njima previshe pameti i namere pripisuje.

 

Upravo tako. Sve je to samo džeparoški oportunizam a ne pamet pa čak ni namera.

  • +1 1
Link to comment
 
Upravo tako. Sve je to samo džeparoški oportunizam a ne pamet pa čak ni namera.
to. nije baja rekao daj sad ovo da skarabudzimo da posle uzmemo pare na popravku, to je bash vishak i pameti i namere, vishe se skarabudzi tako prirodno, takvi ljudi tako rade, takvi ljudi tako organizuju. posle ovo drugo dodje prirodno. nece niko reci ajde sad da uradimo kako treba, ovako je njima kako treba.

imam i ja gradjevince u familiji, pa kad izadju na teren da vide kako se shta uradilo, sreca te nisu naoruzani, pljushtalo bi krvi isuse.gif [emoji38]ol: . i samo chekaju da ode, kao, shta koj kikiriki sad hoce :dry:

a imam i te shto skarabudze i chude se kako ti ne valja, a chovek se iskidao blink.png

sent from bubamoto



  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, gospa buba said:

to. nije baja rekao daj sad ovo da skarabudzimo da posle uzmemo pare na popravku, to je bash vishak i pameti i namere, vishe se skarabudzi tako prirodno, takvi ljudi tako rade, takvi ljudi tako organizuju. posle ovo drugo dodje prirodno. nece niko reci ajde sad da uradimo kako treba, ovako je njima kako treba.

imam i ja gradjevince u familiji, pa kad izadju na teren da vide kako se shta uradilo, sreca te nisu naoruzani, pljushtalo bi krvi isuse.gif emoji38.pngol: . i samo chekaju da ode, kao, shta koj kikiriki sad hoce :dry:

a imam i te shto skarabudze i chude se kako ti ne valja, a chovek se iskidao blink.png

sent from bubamoto


 

Sad ću da prepričam govor jednog starijeg čoveka, zvučaće kao randomajzer za SFRJ nostalgiju meets Frenk Sobotka, ali #desilo se:

 

Znaš kad je sve otišlo u ..... ? Nekada se u kafanama razgovaralo o tome šta će gde da se gradi, a sada se samo priča o tome šta će da ide na koju fakturu.

  • +1 4
Link to comment
7 hours ago, pacey defender said:

Sad ću da prepričam govor jednog starijeg čoveka, zvučaće kao randomajzer za SFRJ nostalgiju meets Frenk Sobotka, ali #desilo se:

 

Znaš kad je sve otišlo u ..... ? Nekada se u kafanama razgovaralo o tome šta će gde da se gradi, a sada se samo priča o tome šta će da ide na koju fakturu.

imam ja takvog jednog ukuci :D

 

stalno ponavlja tako nekim majstorima "vi nikad ne pricate sta ste uradili, vec koliko ste para tom nekom uzeli"

  • +1 1
Link to comment
imam ja takvog jednog ukuci [emoji3]
 
stalno ponavlja tako nekim majstorima "vi nikad ne pricate sta ste uradili, vec koliko ste para tom nekom uzeli"
ali chovek je apsolutno u pravu :D

sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...