Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Kako se na srpskohrvatskom zvao ovaj iz Blufonaca:

 

db6s4cy-55ffaebe-3beb-46d0-ad67-d864afef

 

Lik koji je sanjao o betonu i asfaltu dokle pogled seže, a kome je jedinu prepreku predstavljala šuma s zečevima i ostalim životinjama.

 

E, umiveni radikali kao da su iz lošeg crtanog ispali.

Link to comment

Дигитализација општине Врачар. Електронско картонско сандуче :s_d:

Сва срећа па не пада киша :rolleyes:

 

image.thumb.jpeg.ff82215cf83ba45a834a284cd36e3428.jpeg

Edited by dekki
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Danas sam prvi put otišla u Borču, 95-com, tražeći nekakav vojni buvljak. Jedino što mi se svidela je prelazak preko mosta i panorama. Do sad uglavnom noću busom/kolima, pa se nije videlo. Nebo u 100 boja iznad ravnice i velika jata ptica u obliku slova V. Sve ostalo je trauma,  ko želi da ubije nekog a da se nikad ne sazna, ima hiljadu mogućnosti na raspolaganju.

Edited by halloween
Link to comment

Nisam ni stigla do buvljaka, na google maps izgleda jednostavno, a u stvarnosti bezbroj zastrašujućih zgrada koje se raspadaju, ogromni psi u dvorištima otpada guma, automobila. Nalevo krug posle 20 koraka.

Link to comment
38 minutes ago, halloween said:

Danas sam prvi put otišla u Borču, 95-com, tražeći nekakav vojni buvljak. Jedino što mi se svidela je prelazak preko mosta i panorama. Do sad uglavnom noću busom/kolima, pa se nije videlo. Nebo u 100 boja iznad ravnice i velika jata ptica u obliku slova V. Sve ostalo je trauma,  ko želi da ubije nekog a da se nikad ne sazna, ima hiljadu mogućnosti na raspolaganju.

 

Jesi li videla taj spektakl? Moćni Dunav. Svaki dan sad tamo prelazim i svaki dan se ponovo oduševljavam rekom, ulepša mi dan.

 

 

Edited by Anonymous
Link to comment
7 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

tebi je trebao mmoc tačka rs?

 

7 hours ago, halloween said:

To, sad vise ne.

I ja pomislio. Pa nije to buvljak. A i imaju sajt. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...