Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Kako to mislis Francuska bucko 2, to je bucko 1 [emoji4]

Drago mi je da je jos neko ovo primetio :)

U potpisu: bivsi stanovnik Francuske ulice


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
7 hours ago, čekmeže said:

Ima li SM uopšte negde ulicu u Srbiji?

 

vidis, fascinantan mi je momenat da bas nigde nigde nema ni sokace. to je ipak pokazatelj da negde umemo da podvucemo crtu, valjda ...

Link to comment

Dobijem malopre mail od euprave...

 

Стигао Вам је електронски документ ЕГН xxxxx, (деловодни број x) у Јединствени електронски сандучић. Електронски документ можете преузети у Јединственом електронском сандучићу у року од 15 дана. Ако не преузмете електронски документ у наведеном року, сматраће се да је достава извршена.

 

Zbunjen, odem na eupravu ukucam user i pass za koji sam sumnjao da su dobri dobijem... RESENJE ZA POREZ :D

 

Hvala Sapicu :D

Edited by Milosh76
Link to comment
45 minutes ago, Milosh76 said:

Nalog je na euprava ne na poreskom.

 

Trebalo bi papirno da se dobije, ako nemas nalog na euprava

 

Ima nalog na euprava sajtu (zakazivala za dokumenta, odradila plasticnu zdravstvenu), ali nema nista oko poreza.

 

A na sajtu poreske uprave ima odvojeno da mora da se loguje kod njih?

Link to comment

Meni je dosao mail koji sam prijavio za euprava i kad sam se ulogovao dobio sam u pdf zaduzenje za porez, opstina NBG. Ne znam kako to funkcionise uopste, prvi put sam to dobio sada :D 

 

Mozes i da posaljes mail poreskom tvoje/njene opstine i da trazis izvod za porez. Ja sam dobio odgovor za 15ak minuta od NBG, a 5-6 dana od Palilule :D Samo sam ostavio JMBG i dobio koliki mi je poreski dug.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...