Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

1 hour ago, dùda said:

Ja sam totalno protiv menjanja naziva iz ovog "rodoljubivog" razloga.

Šta nas briga šta su uradili Sarajlije i Zagrepčani. To je njima na obraz.

Moramo li se uvek ugledati na najveća govna :ph34r:.

 

Šta su uradile Sarajlije?

Edited by Anonymous
Link to comment
8 hours ago, J-♣ said:

Pazinsku na Voždovcu ne diraju

 

ups, da li sam im dao ideju? :unsure:

 

Možda ne znaju šta je ili ko je Pazin? 🤔

 

Sarajevska može u Istočnu Sarajevsku. Zvučalo bi skoro njujorški. 

Link to comment

Ovo je samo eho onih idiotskih napora vođstva bosanskih Srba da se odreknu bilo kakvog identiteta koje ima veze sa Sarajevom i da iščupaju i zatru te Srbe iz (istorije) Sarajeva, na kraju će ispasti da Srba u Sarajevu nikad i nije bilo.

Većeg neprijatelja Srba od njih samih ja ne vidjeh.

Link to comment
8 minutes ago, Kampokei said:

 

Možda ne znaju šta je ili ko je Pazin? 🤔

 

Sarajevska može u Istočnu Sarajevsku. Zvučalo bi skoro njujorški. 

Pa valjda je ulica dobila ime po Predragu Pažinu?

:Jova:

Sarajevska  ulica je omaž gradu iz kog nekoliko desetina hiljada beograđana vuče neke korene, gradu sa ogromnim istorijskim značajem za Beograd i beograđane,. Ali zašto bi Vesića, Vučića i ostale naprednjake to tangiralo - oni su zaseli sa namerom da nam unište grad. Za sada im ide dobro u svakom mogućem pogledu. 

Edited by pacey defender
  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Anonymous said:

Šta su uradile Sarajlije?

Svasta.

Mislim da sam jednom prilikom video Franz und Sofi (ili Sophie, nisam siguran) World of Tea tako nekako, cajdzinica, kafic sta li...

Ne znam da li se odrzao do danas...

Link to comment
4 minutes ago, namenski said:

Svasta.

Mislim da sam jednom prilikom video Franz und Sofi (ili Sophie, nisam siguran) World of Tea tako nekako, cajdzinica, kafic sta li...

Ne znam da li se odrzao do danas...

 

Grozno...

Link to comment
14 minutes ago, dùda said:

Šta nisu ?

Pogledaj kod njih nazive ulica. 

 

Imaju Titovu ulicu i dalje, mi smo se tog zlog imena davno oslobodili.

 

Ti si očekivala da posle one četvorogodišnje svinjarije koju smo im napravili zadrže sva imena ulica i hotela koja asociraju na nas? Meni je sasvim dovoljno što nas sasvim lepo primaju i dalje.

 

Da se razumemo, ima gomila gluposti u Sarajevu koje mi se ne dopadaju, ali to je fenomen koji se desio svim bananama nastalim na razvalinama Jugoslavije, uopšte ne kapiram da smo bolji od njih, nađi imena beogradskih ulica iz 1990-te i uporedi sa sadašnjim.

Link to comment
14 minutes ago, Anonymous said:

 

Da se razumemo, ima gomila gluposti u Sarajevu koje mi se ne dopadaju, ali to je fenomen koji se desio svim bananama nastalim na razvalinama Jugoslavije, uopšte ne kapiram da smo bolji od njih, nađi imena beogradskih ulica iz 1990-te i uporedi sa sadašnjim.

 

Pa nije isti nivo propasti, makar nije bio do sada. Sarajevo ima nekoliko ulica onako solidno visokih duznosnika NDH (mada je tu od vecih gradova apsolutni sampion Mostar), a neki ekvivalent tome u Beogradu ne postoji. Nego, nije me mrzelo da vidim komentare na index.hr i klix.ba. Ne znam da li da budem iznenadjen, ali blaga vecina komentara ovo odobrava jer "pokazuje da je Srbija odustala od aspiracija na nase teritorije".

  • +1 2
Link to comment
23 minutes ago, Kampokei said:

 

Pa nije isti nivo propasti, makar nije bio do sada. Sarajevo ima nekoliko ulica onako solidno visokih duznosnika NDH (mada je tu od vecih gradova apsolutni sampion Mostar), a neki ekvivalent tome u Beogradu ne postoji. Nego, nije me mrzelo da vidim komentare na index.hr i klix.ba. Ne znam da li da budem iznenadjen, ali blaga vecina komentara ovo odobrava jer "pokazuje da je Srbija odustala od aspiracija na nase teritorije".

 

Baš me čudi...

 

Imamo i mi konja za trku doduše:

 

21119456265cc88bd617e53321161155_v4_big.

 

 

 

edit:

 

Mada uopšte ne verujem da će dirati ime moje ulice (Sarajevske), čak su i najavili 'da se razmišlja'. Promeniće ime ovih malih, relativno nepoznatih.

Edited by Anonymous
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...