Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Biće promenjeni nazivi ulica Porečka, Hvarska, Hrvatska, Splitska, Podravska, Bjelovarska, Šibenička, Ljubljanska, Bledska, Bosanska, Mariborska, Celjska, Lopudska, Murska, Zenička.

 

 

Tako će Zagorska ulica u Zemunu postati Ulica Blagoja Jovovića, po imenu atentatora na ustaškog vođu Antu Pavelića.

 

 

Bold 1 - Ovu mogu i da ostave, samo da dodaju jedno R.

 

Bold 2 - Gresan sam ali mi se dopada ovo.

 

 

Link to comment

Inače gorući problem ovoga grada, da li će se ulica zvati ovako ili onako. A pošto su prethodni već izbrisali komuniste, ovi mogu i toponime iz mrske sfrjot.

Valjda će ih u sabirnom centru dočekati Sava Kovačević ili Alija Alijagić sa ekipom da ih maltretiraju do kraja vremena.

Link to comment
1 hour ago, namenski said:

Šta će sa Srebreničkom? 

 i jos nam se nabila u staro jezgro grada.

daj tu neku veliku trnovu ili veliku drenovu ako vec treba da ima tezinu. pa imamo mi sela i varosica koliko hoces. najlakse je baciti sve niz rijeku i poci u drugi svijet.

Link to comment
EdwktCqWoAAcWMd?format=jpg&name=large 

Na ulicama Beograda od ponedeljka će se naći specijalna terenska vozila komunalne milicije opremljena najsavremenijim sistemom „Sokolovo oko“, koji će vršiti 24-satni nadzor, fotografisati i automatski prijavljivati bahate vozače koji se nesavesno parkiraju u žutim trakama, na pešačkim prelazima, autobuskim stajalištima, tramvajskim šinama, trotoarima i u ulazima zgrada

 

 

 

Link to comment
5 hours ago, Lezilebovich said:

Ne kontam bas sta je problem

Postoji zagrebačka, osijecka, a zadarska je tek prošle godine promenila ime. 

 

postoji porečka

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...