Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

On 11.12.2019. at 15:28, slepa živana said:

kakav paradoks. otvoren trg koji je ustvari maksimalno zatvoren. oko ovog imaginarijuma na slici je ograda. možda negde ima rupa, ali ja ne znam gde je. ne može da se prođe trgom, može samo da se obiđe.

i to traje, u ovom ili onom vidu mnogo meseci.

ja se zaista bukvalno osećam kao da mi je grad u kojem sam rođena i odrasla otet.

ili je samo stoka najahala na krajeve kroz koje sam često hodala i u koje sam često odlazila.

 

zaista me to uznemirava.

ovaj karting na trgu mi je trešnjica na tortu govana.

kad je okačena slika ispisala sam post o tome šta bi trebalo uraditi sa tim.

a onda obrisala da forum ne dovodim u neugodnost...

 

Link to comment
4 hours ago, ultra plasticni said:

 

Ne radi besplatno, nisam to ni rekao, upravo suprotno, da Breni ne mozes tek tako da kazes pola apanapeze za pevanje donacija u stranku ili pranje para preko neke firme koje zavrsi u stranku ili u privatne dzepove. Ipak ona ima neko ime i kredibilitet daleko veci od nekog Raste npr

 

Mislim da potcenjuješ Rastu. Ako neko ne vraća pare nikome, to je on...

 

On je sve napravio sam (i cela ta Bassivity ekipa), mimo bilo kakve veze sa izdavačima, medijima, itd...ne duguje ništa nikome. Više para oni vrte od Jutjuba nego od nastupa.

 

Bole tuki Rastu da nekom vraća procenat, neće on skapati zbog manjka nastupa za NG. Kapiram da su ga zvali i on je jednostavno rekao ja koštam X a vi kako hoćete...

Link to comment
21 minutes ago, pt 2.0 said:

i to traje, u ovom ili onom vidu mnogo meseci.

ja se zaista bukvalno osećam kao da mi je grad u kojem sam rođena i odrasla otet.

ili je samo stoka najahala na krajeve kroz koje sam često hodala i u koje sam često odlazila.

 

zaista me to uznemirava.

ovaj karting na trgu mi je trešnjica na tortu govana.

kad je okačena slika ispisala sam post o tome šta bi trebalo uraditi sa tim.

a onda obrisala da forum ne dovodim u neugodnost...

 

za zamašćeno: isti osećaj. već sam pisao da nemam nikakvu želju da dđem u centar. plašim se sopstvenog pižđenja. sada, kada se vratim, moraću do biblioteke kod kalemegdana. dole, niz takovsku se ne usuđujem da odem. ovde, u selo je došao par ispisnika, kupio kuću. sada mi rekoše da se definitivno sele za stalno ovde. imaju stan u crice milice. pizde na grad.

Link to comment
5 hours ago, hazard said:

 

Mislim da potcenjuješ Rastu. Ako neko ne vraća pare nikome, to je on...

 

On je sve napravio sam (i cela ta Bassivity ekipa), mimo bilo kakve veze sa izdavačima, medijima, itd...ne duguje ništa nikome. Više para oni vrte od Jutjuba nego od nastupa.

 

Bole tuki Rastu da nekom vraća procenat, neće on skapati zbog manjka nastupa za NG. Kapiram da su ga zvali i on je jednostavno rekao ja koštam X a vi kako hoćete...

 

Ne verujem da do sada nisi skapirao da su Rasta, Cobi isl. drzavni projekat. Basiviti postoji od pocetka veka i sve do otprilke 2012 god je tavorio na marginama tzv andergraund repa, a onda se pojavio Rasta iz partije i kompanije je narasla za jos jednog Cobija koji baca versove za Min prosvete u reklami pre i posle dnevnika. Neke stvari se suvise jednostavno poklapaju i koindiciraju da bi me uverile da se Srbiji zivi amercki san. Makar za neke

Link to comment
13 minutes ago, ultra plasticni said:

 

Ne verujem da do sada nisi skapirao da su Rasta, Cobi isl. drzavni projekat. Basiviti postoji od pocetka veka i sve do otprilke 2012 god je tavorio na marginama tzv andergraund repa, a onda se pojavio Rasta iz partije i kompanije je narasla za jos jednog Cobija koji baca versove za Min prosvete u reklami pre i posle dnevnika. Neke stvari se suvise jednostavno poklapaju i koindiciraju da bi me uverile da se Srbiji zivi amercki san. Makar za neke

 

Interesantna teorija, imaš li još nešto što ide u njen prilog osim vremenskog poklapanja?

 

Npr. Bassivity tvrdi da ih SOKOJ večito potkrada (pesme im se vrte svuda, a oni dobijaju kikiriki - tako tvrde, ne znam šta je tačno), da su državni projekat valjda bi im se to napumpavalo?

 

Ne tvrdim decidno da nisi u pravu (u ovoj državi me više ništa ne bi iznenadilo), ali na osnovu viđenog do sada nisam ubeđen

Link to comment
15 hours ago, MortimerBrewster said:

 

verovatno čeka uskoro dozvolu za delta planet pa neće da se preinvestira

 

Tu dozvolu čekaju bar već 10 godina, mislio sam i da su odustali od toga.

Link to comment
Postignut dogovor, ponovo rade postari. 
 
Stigli mi racuni, nisu morali vec prvi dan da udare jako :( 
Meni juče još infostan plus nekakvo blesavo opominjanje pred utuženje za račune koje sam platio [emoji34]



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...