Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

6 hours ago, goofs said:

Ne kontam, sta je tacno problem da neko ko ne zivi u datoj ulici se posluzi kontejnerom u istoj? :huh:

 

Nije to problem, nego ovako pokušavaju da reše problem preturanja po kontejnerima. A ljudi ne preturaju po kontejnerima zato što su kontejneri otvoreni...

Link to comment

Pa sad meni je prijatelj što radi u inspekciji u gradu, kad su uvodili ove podzemne kontejnere rekao:
Ajd što je i isisavanje para cela kombina, ali taj sloj ljudi koji živi od preturanja po kontejnerima neće blagonaklono gledati na tu novotariju...
I bio je u pravu, svega sam se nagledao, od zaglavljivanja ruke u onom delu gde se baca đubre, do situacije da su digli onu ploču na zemlji pa ih ona poklopila...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
22 hours ago, hazard said:

 

Nije to problem, nego ovako pokušavaju da reše problem preturanja po kontejnerima. A ljudi ne preturaju po kontejnerima zato što su kontejneri otvoreni...

 

To je sustina. Secam se kad sam u rodnom kraju 90tih prvi put video penzionere koji preturaju. Pre toga to niko nije radio. Ali zabole njega za ljude koji preturaju po kontejneru, njemu je samo bitno da to ne rade po njegovom. Postali smo drustvo vrlo jasno podeljeno na klase.  

Link to comment

pre pet, šest godina sam dobijala u opštini stari grad zelene tzv eko kese za prikupljanje plastike, papira i konzervi. zadnjih godina nisam imala uslova za to pa me zanima da li još to postoji u beogradu, prikupljanje tih kesa jednim danom u nedelji za različite opštine?

Link to comment
1 hour ago, slepa živana said:

pre pet, šest godina sam dobijala u opštini stari grad zelene tzv eko kese za prikupljanje plastike, papira i konzervi. zadnjih godina nisam imala uslova za to pa me zanima da li još to postoji u beogradu, prikupljanje tih kesa jednim danom u nedelji za različite opštine?

 

Ja sam to vidjao skoro po bulevaru

Link to comment

Da li postoji bilo kakvo istrazivanje na nivou BG ili pojedinacnih opstina koliko bi sada SNS dobio, posle svih sranja koje rade po gradu?


Sledece godine su i lokalni izbori u BG, ako se ne varam, bice cudo ako ponove rezultate od proslog puta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...