Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

27 minutes ago, Malvo said:

Oglusavate se o kucni red? Da li tako radite i u Kanadi, u Torontu? :fantom:

 

U Kanadi ne postoji popodnevni kućni red. Spava se noću a ne popodne. S posla se dolazi između pola 6 i pola 7 i onda se večera. Pa se legne da se spava tamo negde iza 10.

 

Toronto ima gradski propis o buci, koji je prilično specifičan - neke stvari ne smeš posle 7, neke posle 9, a neke posle 11. Zavisi šta. Nešto ne smeš nikad. Naravno svaka zgrada ima pravo da propiše dodatno pravila ponašanja.

 

No nebitno. Dao sam ti predlog kako da prebrodiš tih sat vremena koje bi da odmoriš kada je cika i vika napolju.

Link to comment
23 minutes ago, renne said:
56 minutes ago, hazard said:
 
Ko piše ove zakone i smišlja ove gluposti

Vesara

 

A čekaj je li ovo znači da je ne smem da usisivam od 16 do 18 ali smem, recimo, u 22? Logike bez

Link to comment
52 minutes ago, hazard said:

 

U Kanadi ne postoji popodnevni kućni red. Spava se noću a ne popodne. S posla se dolazi između pola 6 i pola 7 i onda se večera. Pa se legne da se spava tamo negde iza 10.

 

Toronto ima gradski propis o buci, koji je prilično specifičan - neke stvari ne smeš posle 7, neke posle 9, a neke posle 11. Zavisi šta. Nešto ne smeš nikad. Naravno svaka zgrada ima pravo da propiše dodatno pravila ponašanja.

 

No nebitno. Dao sam ti predlog kako da prebrodiš tih sat vremena koje bi da odmoriš kada je cika i vika napolju.

 

Isuvise komplikovano, jednostavnije je da ne bude cika i vika :fantom:

Link to comment
7 minutes ago, Malvo said:

 

Isuvise komplikovano, jednostavnije je da ne bude cika i vika :fantom:

Srpski pristup, uvek je neko drugi kriv, uvek se traži da neko drugi uradi nešto a mi da sedimo (ili dremamo). Zato smo tu gde jesmo :fantom:

 

Link to comment
On 13.11.2019. at 18:01, renne said:

Novi zakon, 48h ranije mora se komšijama najaviti slavlje koje može trajati do 1AM jednom godišnje

Kućna tišina od 16 do 18

 

 

Milinko sada moze hilti do 4 popodne.

 

Inace jedu govna (s oprostenjem) sa tim kucnim redom.Meni se dva tri puta godisnje nacrtaju pod prozor ovi iz zelenila i u 7 ujutru popale one kasacice trimere i udri.Ja zvao lepo komunalnu policiju,oni kazu nisu nadlezni za buku spolja.Pa posto oni nisu ja sidjem i oteram ih sve do jednog.

 

Edited by Блок_64
Link to comment
On 13.11.2019. at 23:11, hazard said:

Srpski pristup, uvek je neko drugi kriv, uvek se traži da neko drugi uradi nešto a mi da sedimo (ili dremamo). Zato smo tu gde jesmo :fantom:

 

 

A ne, (novo)srpski digitalni pristup je da se zakrvis sa roditeljkom malih daveza u beskrajnom email ratu, u kom budes nazivan monstrumom koji mrzi decu i jos razno nesto, i koji onda klasifikujes kao tesku uvredu crno-na-belo o kojoj ces se konsultovati sa svojim advokatom.

Igraliste promptno dislocirano u dvoriste zgrade gde ce se njime baviti komsije kojima su prozori s te strane...

Link to comment

ne, nego cekaju da prodju demonstracije 17.11. :D

 

 

u tom smislu, ako pre dve godine nismo srusili il zapalili najskuplju jelku na svetu, mi beogradjani zasluzili smo sve sto nam se desava. samo kiti. 

Edited by darling
Link to comment

Beogradski park će se prostirati na površini od 2,7 hektara. Danas se otvara njegov prvi deo, veličine 1,8 hektara.

U okviru parka nalaze se, između ostalog, multifunkcionalni sportski teren, dečje igralište, stolovi za piknik i stoni tenis, kao i staza za šetnju i džoging.

Pored parka, biće otvoren i prvi deo Bulevara Vudroa Vilsona u dužini od jednog kilometra, kao i prvi deo Ulice Nikolaja Kravcova, saopštio je BW.

Bulevar Vudroa Vilsona spajaće Karađorđevu ulicu i Bulevar vojvode Mišića

Na prostoru Beograda na vodi biće otvoren i prvi deo Ulice Nikolaja Kravcova, koja će spajati Savsku ulicu i Bulevar Vudroa Vilsona.


Gde se nalazi taj nevidljivi park od 2 hektara?

Link to comment
34 minutes ago, Milosh76 said:

Veceras u 16 se ukljucuje tzv novogodisnja rasveta

U Atini u najpoznatijoj pesackoj ulici Ermou, nisu ni postavljeni ukrasi, a nisam ih ni vidjao po gradu.

Grci su stipse!

 

Zato nama prodaju osvetljenje sve u 16

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...