Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Jel to oni imaju "utisak" da će dosta toga da ode u zastaru ili tako nešto pošto sam video da dug od 29 iljada sada plaćanjem odma cele sume smanjuje se za 18 hiljada i to je dug odavno?



... Shiit has hit the fan...


Ispravka smanjuju sa 290 000 na 110 000...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

slavu i rodjendan djuture za novu godinu rolf.gif

 

svi sve za novu godinu hihi.gif

 

ko odredjuje intenzitet dogadjaja i po kojoj skali dry.png

 

 

 

 

a za to vreme radikali nek sijaju rasvetu i pucaju vatromete svaku noc!

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

A ves masina posle ponoci? Ne daj Boze tusiranje posle 22h...kakvi moroni

 

Jel su rekli kako da obavestim, na papiru stampam ili idem od stana do stana? Mora cirilica ili moze i latinica? Jezici manjina?

Link to comment

Pa to nece nesto pomoci u praksi, posebno ako je neko bezobrazan. Mislm, i ranije je postojala dobrosusedska praksa da se komsije pored, ispod i iznad obaveste ako se pravi neka galama. Doduse, nit bih koga sprecavao u tome niti je mene ko sprecavao. Nije problem istrpeti takvo slavlje, nego hronicne prekrsaje, a sa takvima ni ne vredi nesto dogovarati i odobravati.

 

Svake godine u periodu kasno prolece-leto-rana jesen imam problem da mi se u vreme kucnog reda, kad prilegnem da odmorim, ispod prozora sjati gomila dece i njihovih roditelja koji ih izvedu na fizicku aktivnost, socijalizaciju i da se neko u njihovom domu za to vreme odmori. I to tako, sa sve fluktuacijom, traje od 5 do 9 uvece. Odmora nema, posebno jer nemam klimu i ne mogu da zatvorim terasu kako bih umanjio buku. Nekome ko ovo cita je "gadni deda" sindrom, ali meni je muka kad ne mogu da se odmorim sat vremena od besomucne cike i vriske.

 

Edited by Malvo
Link to comment
1 hour ago, renne said:

Novi zakon, 48h ranije mora se komšijama najaviti slavlje koje može trajati do 1AM jednom godišnje

Kućna tišina od 16 do 18

 

Ko piše ove zakone i smišlja ove gluposti

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

a ko ima 2 deteta da pravi objedinjeni skup :rolf:

sent from bubamoto
 

 

Čekaj, sad sam skapirao poentu zakona. Da se nateraju svi da slave rođendane (i sve osim slave/NG) po igraonicama, restoranima, kafićima, i ostalim prigodnim lokalima.

 

Igraonički kartel potplatio!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...