Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

ne treba se zamajavati trazenjem logicnog odgovora, nego sta je najgluplje, zato je. 

 

pre neki dan mimoisla sam se u knezu s gradonacelnikom cicicem, dok sam ga prepoznala, prosao je pored mene. slobodno se seta po gradu, bio je nasmejan, sa jednom zenom. boli njega ona stvar. moram da smislim za sledeci put sta da mu prosikcem kroz zube pogano, kratko i efikasno. uvatio me nespremnu. 

Link to comment

mozda on misli da je ful dostojanstven i da je sve u najboljem redu kod njega? ima tako ljudi koji obave neko shkolovanje karijere a sustinski tupche, ni ne primete. mislim, kao pandan laznom gradonachelniku, on nije tupcha i zna shta je :unsure:

sent from bubamoto

Link to comment
On 9.11.2019. at 9:54, El Guapo said:

 

Na Banjici i jesu 95% preprodavci, zato idem na Vidikovacku.

Pa onda jedino da ideš na kvantaš u Ritopeku, tamo donose lokalci.

Jbg, naravno da su nakupci, nema više seljaka ni kod Cvetka, ni na Zemunskoj, ni na Đermu, o Kaleniću neću ni da pričam. Ali je roba odlična, a pijaca nije samo zelena pijaca; tu su i odlične mlekare, ribarnice, mesare, pekare(npr. našli smo snabdevače svežim kozjim mlekom na Banjici, kod izvesne Bine se naručuju domaća jaja i pilići, imamo čoveka koji nam ostavlja kajsije za džem i slično). I sve to u poslednjih godinu dana koliko kupujemo na Banjici, pre toga smo pazarili na Kalencu.

 

Pomenuto možemo da izgubimo ako izvesni trgovinski lanci odluče da im ti proizvodi nisu rentabini.

Edited by April
Link to comment
On 9.11.2019. at 10:26, J-♣ said:

 

ne znam za miljakovačku, verovatno je klijentela u pitanju, ovde dolaze i sa Dedinja i "mladi kupci" iz Stepe Stepanović naselja koji ne razmišljaju kako je cena formirana, zato ovi klepaju čim je gužva i kad je nešto trenutno deficitarno

Miljakovačka pijaca je primer urbanističke gluposti. Praviš pijacu na mestu koje je u dnu brdovitog naselja, dakle, starci natovareni robom treba da se penju 50+stepenika da bi došli do Borske, ili da čekaju trocifreni autobus koji ide na svakih pola sata-sat. NIje ni čudo što je pijaca u raspadu, prazna. 

 

To zapravo može da bude prostor za neki mini-kvantaš, jer ima prostora za parking. Dovoljno je da preusmere nelegalne prodavce oko Vidikovačke pijace, da počnu da prodaju na novoj lokaciji, direktno ih kamiona, ali legalno.

Edited by pacey defender
Link to comment

havarije mozda jesu slucajnost ali moram primetiti da je ova vlast upropastila upravljanje tramvajima...to je najkapacitetniji prevoz i treba da bude kicma GSPa, a oni to tretiraju kao neku perifernu liniju gde putnika nema...red voznje i da se postuje je idiotski, a naravno se i ne postuje pa je jos gore...vecito konvoji tramvaja i onda cekanje po 15+ minuta...

Link to comment

Jel to oni imaju "utisak" da će dosta toga da ode u zastaru ili tako nešto pošto sam video da dug od 29 iljada sada plaćanjem odma cele sume smanjuje se za 18 hiljada i to je dug odavno?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...