Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

1 hour ago, Frank Pembleton said:

Ponavljam!
Prihvatljiv oblik štrajka taksista:
Danas ne vršimo uslugu prevoza građana!



... Shiit has hit the fan...
 

 

Ovo ovako kako rade mnogo vise upada u oci svima. Da rade kako ti kazes, bili bi u vestima iz ekonomije, otprilike. Jbg, bore se protivu vrlo zajebanog neprijatelja sa vrlo zajebanom zaledjinom. Idu na all in..zato i nestrpljivo ocekujem sta ce uraditi od ponedeljka. 

 

I ako je neko pomislio da ih branim ili im drzim ledja..jok. Pokusavam da gledam stvari njihovim ocima. Oni gotovo izvesno gube tekmu od bate i seke Digitalizacija i bore se kako znaju i umeju..sto je mnogo hrabrije od onoga sto mi ostali, nezadovoljni vlascu, radimo. I da, znam da bi senili pred Vucicem ako bi stao na njihovu stranu.

Link to comment
2 minutes ago, SNARC said:

bate i seke Digitalizacija

vidim ovo već par dana, jel to zasnovano na nekim činjenicama, ili je na nivou trča pošto im brnaba drži leđa

Link to comment

Trac iz vise izvora..Cenim dosta blizak istini, jerbo, da Cargo nema zaledjinu, odavno bi bili uguseni kao likovi koji ne doprinose budzetu..niti imaju previse manevarskog prostora da plate jak reket nekome jakom.

Link to comment

Ja koliko znam, iz govorkanja, od pocetka sukoba prica se da gospodin premijerka drzi ledja cargou, a mihajloviceva yandexu. Yandex za sada nije skoro nikakav faktor jer udruzuje samo par nekih manjoh taxi udruzenja.

Link to comment
12 hours ago, SNARC said:

Trac iz vise izvora..Cenim dosta blizak istini, jerbo, da Cargo nema zaledjinu, odavno bi bili uguseni kao likovi koji ne doprinose budzetu..niti imaju previse manevarskog prostora da plate jak reket nekome jakom.

 

Ako je kao što piše Ajatolah Uberu wink wink poručeno da ne ulaze u Srbiju, onda je jasno da je u pitanju kronizam 1/1. Kukavno slobodno tržište ugašeno.

 

Link to comment
On 12.10.2019. at 11:33, nesha taxista said:

Imaš li neki dokaz za to u smislu nekog relevantnog istraživanja? 

ne

 

samo pamćenje radio emisije peščanik gde je to izrečeno

mislim da je gost bio Miloš Vasić

Link to comment

nedeljni target, kako je meni rečeno

a i rentaju kola za 20€, ali mogu dvojica pa ih izađe 10

 

ne znam koliko je to dostižna cifra, nisam ih koristio

Link to comment

Inace je i Cargo uveo ocenjvanje putnika mislim da nema vise od par dana.

 

I znacajno ih je teze naci nego pre. Nadam se da je zato sto je zbog protesta jos vise ljudi odjebalo kartel.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...