Jump to content
Hjortron

Beograd

Recommended Posts

djordje geprat

šta bi bilo da je čovek bio nepismen/neobrazovan/glup poput mene kada su u pitanju moderne tehnologije i nije sve to snimio?

da se razumeno, ja jesam za postojanje komunalne, gradske policije tzv "redarstvenika" koji obilaze kvart i osujećuju nepodopštine. bilo je to nekad, u mom zavičaju, imali smo lokalnog milicionera. 

ali ovo, ovo nema veze sa onim što želim. ovo postaju vučić/vesić SA odredi.

Edited by djordje geprat

Skyhighatrist

dHLoW3s.png

Kol'ko se oni dobro zabavljaju na naš račun :lolol:

5LL8Byy.png

Edited by Skyhighatrist

renne

Jebo te

SNARC

Nemoguce da ovo nije zajebancija.

Ako nije..Vesara ima cojones i igra do kraja. Skidam kapu. On zasluzuje ovakav narod i ovaj narod zasluzuje njega.

braca

Jel dobro vidim da slazu kaldrmu na naslovnoj strani ? 

Frank Pembleton

Au jbte bog...
Pišaj po sirotinji!

... Shiit has hit the fan...

goofs
2 hours ago, djordje geprat said:

šta bi bilo da je čovek bio nepismen/neobrazovan/glup poput mene kada su u pitanju moderne tehnologije i nije sve to snimio?

Ne znam sta bi bilo, ali izuzetno je zabrinjavajuce sto je debela bila tako bahata i pored toga je ovaj lik snimao telefonom ceo razgovor. Ili je glupa ko tri glupa, u kom slucaju to znaci da nam gradom okolo setaju naoruzani imbecili, ili je mislila da moze da joj prodje ta bahatost, sto je zabrinjavajuce jer znaci da svasta slicno svakodnevno prolazi.

U n1 pise da su ovo dvoje kaznjeni, nadam se da je to istina. A komunalna u Beogradu je nazalost isto sto i obicna policija vec godinama, samo produzena ruka za punjenje buzdeta.

Jimmy Kowalski
28 minutes ago, Skyhighatrist said:

dHLoW3s.png

Kol'ko se oni dobro zabavljaju na naš račun :lolol:

5LL8Byy.png

:lolol:

Ko god da su autori zajebancije, svaka cast..

gospa buba

mozda je njuz? :unsure:

ako nije, treba svi da odemo. mnogo nas :s_w:

sent from bubamoto

renne

znači nove kocke na trgu :lolol:

goofs

izgleda da je zajebancija ipak, nema nikakav info na sajtu izdavacke kuce prometej

Skyhighatrist

Samo bi nam još falilo da je stvarno napisao knjigu :lolol:

ultra plasticni

Mislim da ce to neizbezno da usledi, posto jednom nedeljno stanca kolumne u V Novostima, cini mi se pod radnim naslovom ove zajebancije.

namenski
40 minutes ago, goofs said:

A komunalna u Beogradu je nazalost isto sto i obicna policija vec godinama, samo produzena ruka za punjenje buzdeta.

Bojim se da nije tako benigno: komunalna policija je neka vrsta oruzane organizovane rezerve za ne daj boze, lojalna onom ko je placa, u svakom slucaju lojalnija od policije kao prve linije odbrane rezima koja, ipak, moze da omane, nije kompaktna ni po interesima ni po kvalitetu.

Za razliku od prave policije, komunalna, u kojoj je koliko znam zaposljavano kuso i repato bez ikakvih kriterijuma i sa - ako uopste - minimumom obuke, je takoreci idealna za parapolicijske namene: legalizovana, organizovana, centralno komandovana, potcinjena lokalnim vlastima koje su se - sumnje nema - pobrinule da je popune sebi vernim kadrom :isuse: ...

Licno, u ono nekoliko susreta sa njenim pripadnicima tokom povremenih boravaka u Beogradu, jedino sto mi je palo u oci je povecanje stepena bahatosti u nastupu i sve vece poistovecenje sa pravom policijom osnosno njenim najbahatijim modom.

Obaska sto se vise niko i ne seca zasto i zbog cega je formirana, sta joj je pravi posao i razlog postojanja: kao i sve drugo, napravljena kao nesto 'sto postoji svuda u svetu' pretvorila se pretvorena je u grupu mandrila sastavljenu od likova i likusa od zla oca i jos gore majke i ekspresno usla u omiljeni balkanski mod poznat kao 'samo da mi je da budem neka vlast'...

pt 2.0
43 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

:lolol:

Ko god da su autori zajebancije, svaka cast..

ja bih rekla da je ovo zajebancija... al ja sam poznati naivčina i budala.