Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

 

2 hours ago, goofs said:

U n1 pise da su ovo dvoje kaznjeni, nadam se da je to istina. A komunalna u Beogradu je nazalost isto sto i obicna policija vec godinama, samo produzena ruka za punjenje buzdeta.

ja radim u javnom preduzeću. pre 5 godina su nam doveli za šefa sektora pravnika koji je u komunalnoj bio suspendovan na godinu dana zbog seksualnog uznemiravanja, na platu rukovodioca od stotinak hiljada. tako da... plašim se da su tako nekako kažnjeni.

 

30 minutes ago, Barti66 said:

S obzirom da slučajno poznajem tri pripadnika pomenute mafijaške podorganizacije boldovano je pravo u centar, sa akcentom na imbecili.

eto i ovaj kog pominjem, meni je smestio otkaz, koleginici je hteo da smesti krađu, pretio joj poligrafom, komentarisao obline i dužine suknji... jedan izuzetan smrad.

Link to comment

Ma dno dna....talog sa dna kace...dvojica od gorepomenute trojice nisu sastavili dve godine na bilo kom poslu koji su "radili" do tada a treći je imao karijeru od čak 5 na jednom radnom mestu. Svi popijali otkaze po raznim osnovama ali uvek svojom zaslugom.

Skrasiše se u komunalnoj :cry:

Link to comment

Pa meni je pričao čovek iz komunalne inspekcije:
Šta god mislili o policiji, jbga tamo ima ozbiljnog oružja, ipak ih čekiraju pre svega da takva neka budala ne pobije kolege. Kod komunalne nema te brige, ozbiljne dileje primaju...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Tako je! Banujte Sky-a!

Ček samo da vam kažem i ovo:

Quote

Preduzeće Beogradska autobuska stanica (BAS) uzima kredit od 12 miliona evra za izgradnju nove stanice u Novom Beogradu, objavio je portal eKapija.

Iznos kredita koji će uzeti BAS je veći od 30 odsto knjigovodstvene vrednosti ukupne imovine tog preduzeća, iskazane u poslednjem godišnjem izveštaju.

Bogovi menadžmenta.

Link to comment
13 minutes ago, Skyhighatrist said:

Ček samo da vam kažem i ovo:

Bogovi menadžmenta.

Čekaj, jesu li oni ili Lasta dobili bilo šta od investitora BGH2O za stare stanice? Jesu li one uopšte bile u njihovom vlasništvu?

Ili je to sve zajedno u vlasništvu grada, pa onda ok, što da ne poklonimo privatnom investitoru, mi ćemo uzeti kredit pa sagraditi novo? :unsure:

Živo me interesuje šta će biti sa tom novom, ali imam neki filing da je neće ni sagraditi, na vreme ne sigurno.

Edited by mraki
Link to comment

Biće neko privremeno rešenje koje će postati trajno. Probiće par rokova i utrošiti još 20 milki preko. CarGo će prevoziti putnike tamo gde raspolozive linije prevoza ne dobacui sve će biti super. Na svečanom otvaranju čućemo da ovo Đilas nikada ne bi napravio.

Link to comment
9 minutes ago, mraki said:

Čekaj, jesu li oni ili Lasta dobili bilo šta od investitora BGH2O za stare stanice? Jesu li one uopšte bile u njihovom vlasništvu?

Ili je to sve zajedno u vlasništvu grada, pa onda ok, što da ne poklonimo privatnom investitoru, mi ćemo uzeti kredit pa sagraditi novo? :unsure:

Živo me interesuje šta će biti sa tom novom, ali imam neki filing da je neće ni sagraditi, na vreme ne sigurno.

Iz tvog pera u bobove uši

Link to comment

da li neko zna šta buše duž trotoara mnogih ulica? konkretno, viđam ih po žarkovu bar mesec dana unazad, a evo ih gledam sa terase jutros. poštar kaže to postavljaju novu 5G mrežu, pa se zalude pričom kako za deset godina nijedan kabl više neće biti razvučen od bandere do bandere, a ja samo klimam glavom. 

Edited by ordi
Link to comment
23 minutes ago, ordi said:

da li neko zna šta buše duž trotoara mnogih ulica? konkretno, viđam ih po žarkovu bar mesec dana unazad, a evo ih gledam sa terase jutros. poštar kaže to postavljaju novu 5G mrežu, pa se zalude pričom kako za deset godina nijedan kabl više neće biti razvučen od bandere do bandere, a ja samo klimam glavom. 

telekom optika

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...