Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

40 minutes ago, goofs said:

A komunalna u Beogradu je nazalost isto sto i obicna policija vec godinama, samo produzena ruka za punjenje buzdeta.

Bojim se da nije tako benigno: komunalna policija je neka vrsta oruzane organizovane rezerve za ne daj boze, lojalna onom ko je placa, u svakom slucaju lojalnija od policije kao prve linije odbrane rezima koja, ipak, moze da omane, nije kompaktna ni po interesima ni po kvalitetu.

Za razliku od prave policije, komunalna, u kojoj je koliko znam zaposljavano kuso i repato bez ikakvih kriterijuma i sa - ako uopste - minimumom obuke, je takoreci idealna za parapolicijske namene: legalizovana, organizovana, centralno komandovana, potcinjena lokalnim vlastima koje su se - sumnje nema - pobrinule da je popune sebi vernim kadrom :isuse: ...

 

Licno, u ono nekoliko susreta sa njenim pripadnicima tokom povremenih boravaka u Beogradu, jedino sto mi je palo u oci je povecanje stepena bahatosti u nastupu i sve vece poistovecenje sa pravom policijom osnosno njenim najbahatijim modom.

Obaska sto se vise niko i ne seca zasto i zbog cega je formirana, sta joj je pravi posao i razlog postojanja: kao i sve drugo, napravljena kao nesto 'sto postoji svuda u svetu' pretvorila se pretvorena je u grupu mandrila sastavljenu od likova i likusa od zla oca i jos gore majke i ekspresno usla u omiljeni balkanski mod poznat kao 'samo da mi je da budem neka vlast'...

Link to comment

Jel iko ima ideju da li je ona tecnost koja se razliva po Zaplanjskoj ulici fekalije ili ne? U jednom delu pise napisano fekalije ali mi je previse cak i za Vesicev  Beograd.

Link to comment
1 hour ago, Skyhighatrist said:

Samo bi nam još falilo da je stvarno napisao knjigu :lolol:

Banujte gospodina zbog širenja panike. :nobles:

 

(guglala sam ko besna. te prometej te galerija progres te ovaj što izlaže, te knjiga vesić aaaaaa)

Link to comment
Banujte gospodina zbog širenja panike. :nobles:
 
(guglala sam ko besna. te prometej te galerija progres te ovaj što izlaže, te knjiga vesić aaaaaa)
[emoji38]ol:

sent from bubamoto

Link to comment
Banujte gospodina zbog širenja panike. :nobles:
 
(guglala sam ko besna. te prometej te galerija progres te ovaj što izlaže, te knjiga vesić aaaaaa)
Tako je! Banujte Sky-a!



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

 

Ne znam sta bi bilo, ali izuzetno je zabrinjavajuce sto je debela bila tako bahata i pored toga je ovaj lik snimao telefonom ceo razgovor. Ili je glupa ko tri glupa, u kom slucaju to znaci da nam gradom okolo setaju naoruzani imbecili, ili je mislila da moze da joj prodje ta bahatost, sto je zabrinjavajuce jer znaci da svasta slicno svakodnevno prolazi.

 

U n1 pise da su ovo dvoje kaznjeni, nadam se da je to istina. A komunalna u Beogradu je nazalost isto sto i obicna policija vec godinama, samo produzena ruka za punjenje buzdeta.

S obzirom da slučajno poznajem tri pripadnika pomenute mafijaške podorganizacije boldovano je pravo u centar, sa akcentom na imbecili.

Link to comment
S obzirom da slučajno poznajem tri pripadnika pomenute mafijaške podorganizacije boldovano je pravo u centar, sa akcentom na imbecili.
Jbte ja sam tripovao da komunalci nemaju oružje?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...