Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

14 minutes ago, mraki said:

Bolest teška.

- jesu li kocke one koje odgovaraju projektnoj dokumentaciji ili ne?

- naravno da jesu, ali znate šta je problem Dragana Đilasa... :laugh:

:lolol:

prevazišo je i mićka kad ga imitira u pljižu, na ovo više ne može da se napravi ni parodija.

Link to comment

Ali koja priča... kako može izvodjač biti kriv ako kocke nisu pogodne za bicikliste?!

Onda se malo kasnije ipak provuče da nisu postavljene kako treba, ali Đilas, most, vrte neki snimak koliko je koštao...

Bolesna televizija, gost, voditelj... paralelni univerzum neki. :frust:

Edited by mraki
Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

zar nije iz kraljeva ljakse,.kakav sad shabac?

sent from bubamoto
 

ma on to priča o zelenoviću, o nekom đilasovom saradniku, o branku miljušu, a svakom nakači apoziciju :lol:

Link to comment
10 hours ago, pt 2.0 said:

20190921_200348.thumb.jpg.d4bb090767869e1e032a9f20637033cc.jpg

 

Da izvinite, prepipala sam kocku sa svih strana sad u subotu.

Monolitna je, ovo gore je sloj te smese za spajanje.

 

I told you so...

 

izvini za ovo moje jeftino, džibersko forumsko "proseravanje",  tvoj post mi je došao ka šlagvort na sledeće:

 

obrću kocke za 180°, smatraju da će time rešiti  problem neravnina površi kocke za sve učesnike u saobraćaju; opredeljuju se za ravnu mašinski izrezanu stranu kocke za koju unapred znaju da će zimi biti klizava, ali obećavaju kako su ipak "pametni", pa će je ohrapaviti (nisu se ni usudili da kažu kojim metodama) naknadno i sve probleme rešiti;  kao neko iz struke u vezi ovih stvari odgovorno sumnjam da.... lažu. (znam da ne priliči stučnom izražavanju, ali nisam našao odgovorajući izraz)

Posebno me vređa jedna izjava ovog  operativnog gradonačelnika, a to je da je rok 35-40 dana; neodređen, a formiran tako kao kad te neko pita: koliko ti dana treba da ovo saniraš, a ti kažeš pa jednooooo  35 dooooo 40 dana, zavisi ako počnu kiše.... bla bla. Odnosno, kao neko kad bukvalno kopipejstuje učetirioka izrečenu izjavu investitora. Dakle, rok ne mora da znači da je 35 dana, nego tu negde do 40,  a ako bude loše vreme, možda malo duže. Pa kaži lepo  rok je 40 dana, a mogao si i 50, ko bi te zapitkivao zašto toliko kad si već u skandalčini.

 

Neka bog bude u pomoći ljudima na pešačkim prelazima na trgu pri minusu zimi kada ispred njih neko vozilo treba da stane, odnosno da koči.

 

Link to comment
On 22.9.2019. at 11:57, harper said:

 

Trebalo bi ta agresivna manjina da konacno bude bas agresivna, ne lazno agresivna samo u Vesicevim izjavama nego zaista agresivna, pa da ovu jadnu, iskompleksiranu, zlobnu i lopovsku budalu uvalja u katran i perje i posalje je prvim autobusom u vukojebinu iz koje je ovde dopuzao. Usput bi trebalo da mu objasni da iza njega ne stoji nikakva pitoma, agresivna ili bilo kakva vecina jer magarac nije ni izlazio na izbore, za njega niko nije glasao, niti bi glasao (sto on veoma dobro zna), vec je postavljen i podmetnut gradjanima Beograda da sluzi kao paradigma upropastavanja ovog grada.

 

Što se nikad neće desiti. Ta 'agresivna manjina' je u realnosti skupina pristojnog sveta, koja se nikad neće ozbiljno sukobiti sa radikalskom marvom bez pomoći navijača, Zapada, besnih ljudi iz unutrašnjosti...

 

A onda postaje slična ekipi koja je pomogla, što smo već imali prilike da gledamo.

 

To da miran i pristojan svet pobeđuje primitivnu stoku postoji jedino u knjigama i filmovima.

Edited by Anonymous
Link to comment
7 hours ago, J-♣ said:

 

...opredeljuju se za ravnu mašinski izrezanu stranu kocke za koju unapred znaju da će zimi biti klizava, ali obećavaju kako su ipak "pametni", pa će je ohrapaviti (nisu se ni usudili da kažu kojim metodama) naknadno i sve probleme rešiti...

 

 

Пикују коцке на лицу места машински. Има слика на беобилд сајту. А и то нешто ошљарски, машина где довати, где не довати.

Link to comment

Nije to osljarenje vec zdrav razum. Kojeg nemaju dok brzinski zatrpavaju govno kojeg se stide. 

 

Kocke su neravne jedna u odnosu na drugu, tako da masina dohvati izdignutije a preskoci one upustene.

 

Tako ce i auto da koci. Malo uhvati pa malo prokliza... malo ubije nekog na pesackom... 

 

Cist kriminal uzivo. 

Link to comment

I opet fa pitam, ako "cepana strana kocke" nije valjala kod NP, kako valja tamo u Kolarčevoj!
Mislim ako je promašaj onda je svugde, valjda?
Ma i ja svašta pitam...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
10 hours ago, J-♣ said:

 

 opredeljuju se za ravnu mašinski izrezanu stranu kocke za koju unapred znaju da će zimi biti klizava, ali obećavaju kako su ipak "pametni", pa će je ohrapaviti (nisu se ni usudili da kažu kojim metodama) naknadno i sve probleme rešiti; 

 

spacer.png

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...