Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

NIsam stručnjak  ali znam kako se osećam kada kročim na Trg Nikole Pašića. Skladno je uređen u odnosu na okolne zgrade, potez prostiranja fontane, koji se nastavlja spomenikom i završava platoom odaje utisak dobro isplaniranog prostora. Žardinjere i drveće pomažu da se osećaš distancirano od prometnog saobraćaja koji je ipak udaljen samo desetak metara. Zapravo, kombinacija drveća i vode razbija monotoniju gradskog betona. Matoro je, treba ga renovirati, ali ja tu ništa ne bih menjao.

 

 

Link to comment
NIsam stručnjak  ali znam kako se osećam kada kročim na Trg Nikole Pašića. Skladno je uređen u odnosu na okolne zgrade, potez prostiranja fontane, koji se nastavlja spomenikom i završava platoom odaje utisak dobro isplaniranog prostora. Žardinjere i drveće pomažu da se osećaš distancirano od prometnog saobraćaja koji je ipak udaljen samo desetak metara. Zapravo, kombinacija drveća i vode razbija monotoniju gradskog betona. Matoro je, treba ga renovirati, ali ja tu ništa ne bih menjao.
 
 
Eee al ti ne shvataš Biki je objasnila da je to vulva, penetracija ovo ono...
Suština kod ovih kretena je da oni konstantno stvari koje zahtevaju "samo" redovno održavanje, rešavaju time što prave skroz novo.
Jer u održavanju nema ugrađivanja kao u "novom, od nule"



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
20 minutes ago, Frank Pembleton said:

Eee al ti ne shvataš Biki je objasnila da je to vulva, penetracija ovo ono...

 

cekaj, meni izmice da li to ona navodi kao negativni momenat? valjda korsiti to kao protiv-kritiku da bi opravdala svoj ulog (kako bese @beta kentauri-ina super opservacija) u prekinutom falusu namenjen studentskom trgu? ako je tako, bas je postala konzervativna.

 

 

 

 

Edited by roksi
Link to comment

ja i dalje ne mogu da zamislim da bilo ko kaze vulva u bilo kom kontekstu. a stalno mislim na vuchica kad saoseca sa onom nekom zenom govoreci joj kako su je napadali nacrtanim polnim organom. nekako oboje prljaju rechi chak i kad su zvanichne i bezlichne.


sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...