Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Po najavi radova kada je sve počelo to je trebalo da se raskopa 65 dana nakon početka prve faze (do Takovske). Nije prošlo ni mesec dana od početka radova kada su ovo raskopali. Sumnjam da znači da će završiti ranije drugu fazu, jer ona podrazumeva radove sve do Francuske, ne samo do Despota Stefana.

Link to comment

U Novostima piše, od 9. avgusta zatvaraju od Despota Stefana do Francuske, i da je predviđeno da radovi na toj deonici traju do 7. novembra. Dakle od 9.8., do ko zna kad, zatvoren ceo potez od Ruzveltove do Francuske. Mašala

Link to comment
4 hours ago, beta kentauri said:

 

srećno nam zatvaranje džordža vašingtona, od takovske do 29.novembra, i sve bez zvanične najave.

 

Ja krenuo Hilandarskom da preskocim Trg zbog guzve...kad ono SVE blokirano...na kraju sam do Bogoslovije dosao preko Vuka i to praveci polukruzni kod Vise poslovne, jer me smaralo da cekam semafor levo od 15 sekundi!

 

Potpuni ludaci!

Link to comment

 

@hazard

Mali update od sinoc:

 

Bulevar despota Stefana:

prvi naziv ulice bio je Baštovanska, jer je ulica formirana prosecanjem bašta

Knez Miletina (1872-1936)
Kneza Pavla (1936-1946)
29. Novembra (1946-2004)

 

Ovaj knez Mileta je Jaksic, a danasnja Knez Miletina je po Radojkovicu. Nisam nasao kako se ona zvala prethodno...

 

 

Link to comment

Ja sam siguran da oni kopaju ove ulice da bi ispalo da nesto rade.Iskopali su gore i na kosi neko parce od 150-200 metara i kurcem ne mrdaju a danima stoji iskopano.

Link to comment

pa to su isto ulepshali kosanchicev venac tim blokovima na brda i doline. znachi dechja kolica cao, invalidi cao, stariji sugradjani mislim shta ima da idu. uglachalo bi se za 200 godina kad bi potrajalo :s_w:

sent from bubamoto

Link to comment
11 hours ago, vememah said:

 

Ne kapiras da retardirana tviiiiterka ne kuzi da je to buduca ulica a ne trg? Da ce tuda ici vozila po konceptu Gorana Vesica.  

Link to comment
12 hours ago, jms_uk said:

 

@hazard

Mali update od sinoc:

 

Bulevar despota Stefana:

prvi naziv ulice bio je Baštovanska, jer je ulica formirana prosecanjem bašta

kakva ironija sudbine. mislim da baštovanska sada spada u najzagađenije ulice u beogradu, što se tiče vazduha. a ja bih dodala i buke. jedno vreme sam živela na dunav stanici pa mi je 29. novembra bila najbliži put do trga, a ja volim da šetam. bilo je nepodnošljivo za šetnju, kao da si upao u centrifugu. išla sam okolo da izbegnem buku.

11 hours ago, gospa buba said:

pa to su isto ulepshali kosanchicev venac tim blokovima na brda i doline. znachi dechja kolica cao, invalidi cao, stariji sugradjani mislim shta ima da idu. uglachalo bi se za 200 godina kad bi potrajalo :s_w:

sent from bubamoto
 

kukali smo na taj kosančićev venac već. aj invalidi i kolica, nije moglo da se hoda u normalnoj obući jer su te da kažem fugne bile duboke i široke preko 2 cm, pa malo malo pa upadnu šiljkani u njih. posle su ih nekako popunili, ne znam da li zbog žalbi, ili je mesecima stajalo tako nedovršeno.

Link to comment

to i sada deluje nedovrsheno. ili je zbilja potrebno 200 godina mirnodopskog doba i da se ceo narod natera da tabana tuda gore dole da se uglanca. turci neki da organizuju. nije da ne postoji nachin :s_p:

sent from bubamoto

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

pa kad dolaze u milionima :dry:

sent from bubamoto
 

Cim se poJevropite i ukinete pusenje u kafanama prestace i oni da se interesuju. Ostace vam samo Kinezi preko Irana. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...