Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

5 hours ago, Arkadija said:

Jel počelo to famozno zaprašivanje komaraca?

 

Traje već neko vreme, bio sam na ušću pre mesec i više kada su prolazili kamiončetom sa zaprašivačem (doduše po vetru, ne znam kakva je vajda od toga). Pre dve nedelje - ponovo na Ušču. Pre desetak data sam ih video u kraju, u Žarkovu.

Link to comment
12 hours ago, Skyhighatrist said:

Kod mene su danas proši triput u sat vremena (Voždovac), a i prekjuče isto...

 

 

 

 

 

 

 

Iznad Vučićeve kuće kao na koncertu Bijelog dugmeta 1975.

Link to comment
On 14.6.2019. at 11:27, vememah said:

 

 

:Hail::Hail::Hail:

 

 

On 14.6.2019. at 12:12, kud u maglu Simoviću said:

da nema ovog zelenog kofera ko scena iz filma lager niš

:mellow:

 

 

Придодајем сцену из домаћег филма "Живот је леп"

 

 

untitled.JPG

Link to comment

Da li je jos nekome stigla opomena od Infostana pred utuzenje za neplaceni racun za... mesec mart? :mellow: Otvaram sanduce i unutra cestitka od famoznog i nikad vidjenog advokata MIlosa Vuckovica, koji ne postoji ni na adresi u Svetogorskoj niti na navedenom broju telefona.

 

Mislim, stvarno nisam platio, imam neki licni finansijski plan da racune za Infostan placam po nekoliko u istoj turi kad periodicno naplatim nesto sto radim. Oduvek je bilo vazno da se tamo do decembra-januara sve izmiri, tad salju opomenu djuture. Sad posalju za jedan mesec, majku im hohstaplersku jebem?

Link to comment

Tako se lakše i brže peru pare, a sve je po zakonu...

 

I koriste dok mogu, mislim da po novom zakonu, koji je u proceduri,  JP nece moci da uzimaju advokate za to...

Link to comment

Istekao edit
Ministarstvo prostora FB:

"Za par dana grad najavljuje početak rekonstrukcije "Zelenog bulevara". Pravo pitanje je da li ćemo ovo mirno da posmatramo ili ćemo nešto pokušati i da uradimo da se ova besmislena rekonstrukcija zaustavi?

Na javnoj raspravi koju je organizovao Sek. za investicije mogli smo da čujemo izgovore tipa: "Tramvaj mora da bude sporiji jer u ulici ima dosta đaka, pa je to zbog njihove bezbednosti"

Takođe, čuli smo i da se invesitor hvali da će napraviti "brz i protočan bulevar", puštajući automobile da se kreću tramvajskim bašticama.

Što se tiče biciklističkih staza, grad "ne može" da obezbedi 250 parking mesta koja bi bila ukinuta zbog biciklističkih staza, iako je novih 100 PM već izgradio u okviru Palilulske pijace.

Ako ne zaustavimo ove radove, pustićemo da se besmisleno ulupa 20 miliona evra kredita od Evropske banke za obnovu i razvoj koje ćemo svi mi plaćati, da bi se sutra Beograd gušio u automobilskim gužvama.https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2019&mm=06&dd=13&nav_id=1554005&fbclid=IwAR2woowZt0hwMohjeDgSZBX6fxtrbAQXkwUNj1SaF39cgDZ-92NDeTbIEoM "




...shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...