Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

19 minutes ago, radisa said:

Kad budu rekonstruisali KM, ako ne izbije naka gradjanska buna u BG, neće nikad...

 

Ludaci će ladno blokirati grad na par meseci...

 

Realnije je par godina.

Link to comment

Realno, šta će nam tramvaji do nove autobuske stanice na NBG  i uopšte bilo kakav javni prevoz do tamo? Nema ga ni do Prokopa, pa prolazi.

 

Kome se to ne sviđa nek' kupi crnog BMW-a.

Link to comment

Moze li neko da mi objasni simboliku Stefana Nemanje ispred zgrade... Zeleznicke stanice?

 

Druga i vaznija stvar: zar ne treba 12 i dalje da ide starom trasom, sad zajedno sa linijama 7 i 9, koje ce na post-dzentrifikovanu BAS? Sve one moraju kroz Nemanjinu, gde ce na drugu stranu?

 

Ovu najavljenu rekonstrukciju KM sam i smetnuo sa uma. Boze gospode na sta ce to da lici, ustanak ili tad, ili nikad.

 

Ako bismo pretpostavili da Savski most vise ne postoji, odnela ga voda ili poplava ili neka druga posast, koliko je Savska ulica znacajna za saobracaj?

Edited by Malvo
Link to comment

Objektivno nema mesta za šine:

 

Quote

Planirana je i fontana ispred zgrade nekadašnje stanice, koja je u prikazima sa vodoskocima na pločniku bez bazena.

 

Link to comment
Realno, šta će nam tramvaji do nove autobuske stanice na NBG  i uopšte bilo kakav javni prevoz do tamo? Nema ga ni do Prokopa, pa prolazi.
 
Kome se to ne sviđa nek' kupi crnog BMW-a.
Pa to neće biti zgrada nego neki muzej hihihi...
BTW, mislim da sam negde pročitao da se odustalo od podzemnih garaža...
Mada sa ovia ko bi mogao da zna bilo šta sigurno...




...shiit has hit the fan...

Link to comment
Ja sam negde pročitala da su odustali od rušenja starog mosta. Sad više nisam sigurna. Izgleda da nisu ni oni.
Da sad je 2020. godina za most...




...shiit has hit the fan...

Link to comment

da bi započeli moraju da:

1. obezbede još jedan mandat, većinu na gradskim izborima i time vreme da skarabudže most i tunel savska dunavska padina za mandata kako bi imali čime da se hvale;

2. usvoje PDR za savski dunavsku padinu;

3. reše pravno-imovinske odnose na tom potezu i rasele narod. to nije hercegovačka nego jatagan mala što znači da će biti haosa i krvi;

4. nađu pare.

Link to comment
38 minutes ago, Arkadija said:

Ja sam negde pročitala da su odustali od rušenja starog mosta. Sad više nisam sigurna. Izgleda da nisu ni oni.

Da, ja sma pisao ovde

Odustali su i od velelepnog panoramskog točka

Link to comment

Mislim, ceo taj tajmlajn koji provlace je potpuno sulud, iako u njihovim potezima naravno ne treba nalaziti razum.

 

"Rekonstruisacemo" Kneza Milosa, ali cemo istovremeno da srusimo i Savski most i od Savske napravimo feud Stefana Nemanje?

Link to comment
1 hour ago, beta kentauri said:

da bi započeli moraju da:

1. obezbede još jedan mandat, većinu na gradskim izborima i time vreme da skarabudže most i tunel savska dunavska padina za mandata kako bi imali čime da se hvale;

2. usvoje PDR za savski dunavsku padinu;

3. reše pravno-imovinske odnose na tom potezu i rasele narod. to nije hercegovačka nego jatagan mala što znači da će biti haosa i krvi;

4. nađu pare.

 

1. Ne moraju.

2. Ne moraju.

3. Ne moraju.

4. Ne moraju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...