Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Gužva i zastoj = povećana potrošnja goriva = povećani prihodi od akciza = veći budžet za plate i pMzije, a to što vi samo na sebe mislite, nek vam je na čast :P

Link to comment

Prema poslednjim najavama zamenika gradonačelnika Beograda Gorana Vesića, rekonstrukcija Savskog trga trebalo bi da bude izvedena do februara naredne godine, a radove bi trebalo da finansira preduzeće "Beograd na vodi".

 

Jedva cekam novu imitaciju u PLJiZu :D 

Link to comment

sjedi na zmaju materemi! :D

 

ja jedva chekam da oni to sve naprave shto su naumili, vishe ne pitam shta koshta. jedva chekam.

 

danas gledam, bulevar lenjina. u dva cuga po min 600 zardinjera na na tarabi posred ulice,  nachi 1200. pa x toliko nosacha, min x toliko belih rada i shimshira i nekog onog palca shto vole da sade po gradu, plus zalivanje kap po kap. plus dizajn goredole, shto neka seka smislila kako ce da idu, te da te vizuelno izazovu nakontemplaciju. i sedi tetka pored mene i kaze bash su ovo fino uradili ja bash volim da gledam u prirodu. znachi u realnosti, da su zbudzili 20 visterija na tu duzinu, bahato, one da se pruze preko 5 metara kad su u zemlji, za 2-3 godine prekrivena taraba, zeleno, cveta. al jebiga kad jedna sadnica samo 2k dinara. i ko da zaradi :dry:

 

mislim toliki novci samo da se srbinin estecki sprechi da predje van prelaza :s_w:

 

 

Edited by gospa buba
Link to comment

Iznad tog polukruga od bolnice Sv. Sava na gore

 

- Savski trg će biti gotov do februara naredne godine, a za 2020. je planirana i velika rekonstrukcija Ulice kneza Miloša koja će imati šest traka, biciklističku stazu i podzemnu garažu ispod - dodao je Vesić.

Link to comment
11 minutes ago, pacey defender said:

Izvinjavam se, ali gde je na ovom renderu Nemanjina ulica??

 

Šta će ti ulica? Da šetaš? Kao oni šetači svake subote? Pa da blokiraš saobraćaj? 'Oćete da blokirate saobraćaj? Pa onda NEMA saobraćaja! I sad, ti lepo idi na kružni tok kod mosta preko Ade pa tamo šetaj i blokiraj, razbojniče.

Link to comment
47 minutes ago, Milosh76 said:

Procitah na mondu da ce na Uscu da grade vidikovac :lolol:  pa bob stazu :isuse:  pa tocak od 85 metara... i tako

 

http://mondo.rs/a1187784/Info/Beograd/Savski-trg-spomenik-Stefanu-Nemanji.html

 

 

 

Ovaj spomenik Stefanu Nemanji je nešto najretardiranije što sam do sada video u naprednjačkom graditeljtsvu. Nije najgore, nije najštetnije, ni blizu (samo jedan kič spomenik, mislim štagod) ali jeste najgluplje, nejdebilnije. Inače spomenik je pravljen da se postavi po sred zgrade, konkurs je striktno zahtevao da pozicija bude fiksirana, a onda su u doradi konkursnih rešenja pomerili u stranu da ne zaklanja ulaz u zgradu (bar tako pišu ljudi na beobuildu koji su učestvovali na konkursu).

 

Park da izgleda kao delo prirode, a ne kao delo čoveka :lolol: poznate su geološke forme rotirajućih točkova na priobalju velikih reka još iz perioda pleistocene...

Edited by hazard
Link to comment
15 minutes ago, Milosh76 said:

- Savski trg će biti gotov do februara naredne godine, a za 2020. je planirana i velika rekonstrukcija Ulice kneza Miloša koja će imati šest traka, biciklističku stazu i podzemnu garažu ispod - dodao je Vesić.

 

Oni će sigurno razvaliti Kneza Miloša, mislim da će to biti kraj bilo kakvog saobraćaja u Beogradu.

 

Ali podzemna garaža ispod...

 

edit: pa nek' se takozvani građani uče polako da rezultati glasanja imaju direktne veze sa njihovim životima.

Edited by Anonymous
Link to comment
19 minutes ago, Milosh76 said:

Iznad tog polukruga od bolnice Sv. Sava na gore

 

- Savski trg će biti gotov do februara naredne godine, a za 2020. je planirana i velika rekonstrukcija Ulice kneza Miloša koja će imati šest traka, biciklističku stazu i podzemnu garažu ispod - dodao je Vesić.

Kad budu rekonstruisali KM, ako ne izbije naka gradjanska buna u BG, neće nikad...

 

Ludaci će ladno blokirati grad na par meseci...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...