Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

1 hour ago, Bujodrag said:

On jeste nezgodan lik. Svirao sam s nekima koji ga znaju ili su saradjivali s njim. Delimično im verujem pa na osnovu tih priča, nikako ne bih svirao s njm.

 

 

 

Jel tacno da se plasi publike i javnih nastupa, koncerata i slicno?

 

2 hours ago, gospa buba said:

pa to su sve bash nezgodne pesme :unsure::hihi:

sent from bubamoto
 

A ima i ona "ja sam lud" i to u duetu sa Borom :D

 



 

Ja sam lud

Ovaj tekst je pregledan 9 221 puta

Moze da me ceka Bog i strasni sud
meni je svejedno jer ja sam lud
vuk dlaku menja a ne menja cud
i ja teram svoje jer sam lud

Obucite mi kosulju
odvedite me u bolnicu
zavezite me za stolicu
zatvorite me u samicu

 


Ref. 2x
Teraju me bezi
idi bilo kud
meni se ne ide
necu, nisam lud

Nemoj da me lecis uzaludan trud
ne mozes mi nista jer sam lud
nek' se prica svasta al' ja imam kud
i ja imam opravdanje jer sam lud

Ref. 2x

Teraju me, necu nisam lud

 

 

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment

Ti drugari nisu spominjali strah od publike. Više neka neprihvatljiva ponašanja prema ljudima.

Em su to glasine em priče koje su pričane dok bismo išli na neku svirku pa se ne sećam mnogo toga. Samo zaključka: Ovaj  lik nije prijatan.

Nemoj me držati za reč. :) 

Link to comment

Zabo juče na kafenisanju blic na stolu i vidim retard Vesara komentariše "šaljivo" kako ga je Pljiž imitacija oduševila i vodiće Mićka na kafu, a "Petričić je postao zlobna baba" i bla bla truć...

. Odlično, znači da ga ozbiljno svrbi...

Građanine Petričiću samo nastavite!

Link to comment
12 hours ago, gospa buba said:

pa to su sve bash nezgodne pesme :unsure::hihi:
 

 

meni su bas zgodne. jbga, kad je saban umro. i silvana armenulic :D

a i franc ferdinand, omiljeni vuccev bend je na turneji. samo da su znali ranije...

 

Edited by darling
Link to comment

Prošla sam jučeTrgom Republike, da vidim kako sve to čudo izgleda. Dakle, iz Čika Ljubine su ka Kolarčevoj u širin od oko 2,5 metara stavili kocke dimenzije 15x15, a na samom trggu postavljaju velike ploče, spoj te dve dimenzije ploča je nešto najružnije što sam videla u skorije vreme, a živim na Slaviji koja je šampion ružnoće.

Na celom trgu, koji će sa tom jbnm pešačkom zonom dobiti ohoho dimenzije, ima celih 5 stabalca i to tik uz Narodni muzej. Narode, šta ćeš na centralnom trgu u julu u podne? Kome treba bar malo zelenila i po koji cvetić?

 

BTW, čitam da će doneti poseban zakon o godoli. Mordor na sve spreman.

Link to comment
37 minutes ago, Arkadija said:

 ko Prošla sam jučeTrgom Republike, da vidim kako sve to čudo izgleda. Dakle, iz Čika Ljubine su ka Kolarčevoj u širin od oko 2,5 metara stavili kocke dimenzije 15x15, a na samom trggu postavljaju velike ploče, spoj te dve dimenzije ploča je nešto najružnije što sam videla u skorije vreme, a živim na Slaviji koja je šampion ružnoće.

Na celom trgu, koji će sa tom jbnm pešačkom zonom dobiti ohoho dimenzije, ima celih 5 stabalca i to tik uz Narodni muzej. Narode, šta ćeš na centralnom trgu u julu u podne? Kome treba bar malo zelenila i po koji cvetić?

 

BTW, čitam da će doneti poseban zakon o godoli. Mordor na sve spreman.

Najgore od svega što posle nema popravke...

A Vesara na zapitkivanje: Pošto hoćete da uredite Savski kej po ugledu na Sava promenadu, a to znači 20% zelenila, kako mislite to da izvedete?

Odgovara:

Pa ko normalan hoće da skloni zelenilo?

 

Pa niko, nego govorimo iz iskustva... 

 

 

A ovo za gondolu, pa zar ste sumnjali...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Najgore od svega što posle nema popravke...

Mozda i ima: opozicija, da je k'o sto nije,  neka vec danas najavi raspisivanje tendera za temeljnu rekonstrukciju Beograda, zamole Notrdamcetm da se posle zavrsetka radova na obnovi ND spreme za obnovu Beograda...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...