Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

1 minute ago, slepa živana said:

treba sledeći protest da bude na ušću ili na kališu

 

Biće malčice kasno. A išto bi se cimali organizatori, ovako je fino, uhodano i bezopasno.

 

Reakcije stranaka (osim NDBG) ne postoje, suviše su državotvorne.

Link to comment

A kad se setim opšte kuknjave i halabuke kad je Đilas posekao platane,  reakcija  javnosti na ova dešavanja mi izglada slabo kao sikter kafa (twitter ne računam)

Link to comment
58 minutes ago, Filozof manijak said:

A kad se setim opšte kuknjave i halabuke kad je Đilas posekao platane,  reakcija  javnosti na ova dešavanja mi izglada slabo kao sikter kafa (twitter ne računam)

 

Da bre, tada su se pojedinci lancima vezivali za platane u Bulevaru. Đilas je po svim medijama prozvan Drvosekom. Pod pritiskom javnosri su morali da kupe nove mlade platane.

Ovo sada je......pa, samo korak do toga da nam zađu po kućama, i nasumice odvode na streljanje. Svi će ćutat u fazonu, ćuti  dobro je,nisu nas.

Link to comment
2 hours ago, Willow said:

Gandijevski pristup. Goran Vesić seče, NDMBGD sadi. 

 

 

 

 

Što kaže moj kolega sa Savskog, jbga sve je to lepo, al kad je bio javni uvid pojavili se MarkaŽvaka  Ksenija i Bukvić...

Trebalo je tada larmati i dizati frku...

Ovo nikom šteta, njima dobro, oni će da iskuliraju.... biznis as ujužal...

Link to comment

Mislim da je deo problema što ljudi ne veruju da će ti idiotski projekti zapravo da se grade. Ja prvi nisam mislio da će išta ikada biti od BnV, mislio sam da je to šarena laža koja će ostati na renderima...a retardi izgradiše kule i zatvoriše glavnu ž.s. pre završetka prokopa. Isto tako mislim da ovu gondolu niko nije shvatao ozbiljno. I onda kada krene da se radi, ljudi su u šoku i kasno je

Link to comment

Koliko znam Kalemegdan nije na UNESCO-voj listi svetske kulturne baštine. Sećam se da je pre otprilike 15 godine bio podnet takav zahtev, ali da smo odbijeni zato što je na tvrđavi Vojni muzej i što je izloženo oružje širom tvrđave.

Kako bi drugačija priča sa Kališem bila da je zaštićeno dobro.  Ok, talibani su bombama razneli statue Bude u Afganistanu, ali ovi naši ološi još nisu došli do te faze, mada su blizu.

Link to comment
1 hour ago, hazard said:

Mislim da je deo problema što ljudi ne veruju da će ti idiotski projekti zapravo da se grade. Ja prvi nisam mislio da će išta ikada biti od BnV, mislio sam da je to šarena laža koja će ostati na renderima...a retardi izgradiše kule i zatvoriše glavnu ž.s. pre završetka prokopa. Isto tako mislim da ovu gondolu niko nije shvatao ozbiljno. I onda kada krene da se radi, ljudi su u šoku i kasno je

To. Plus sto su Djilasovci bili dovoljno glupi da sve objave unapred, projekat bulevara, plan pocetka gradnje, u svim medijima pa su svi znali tacno u dan kad je planirano da se seku platani. A ovi samo urade i cao. Procitas na nekom tviter nalogu koji prati par hiljada ljudi. 

Edited by palikaris
Link to comment
7 minutes ago, palikaris said:

To. Plus sto su Djilasovci bili dovoljno glupi da sve objave unapred, projekat bulevara, plan pocetka gradnje, u svim medijima pa su svi znali tacno u dan kad je planirano da se seku platani. A ovi samo urade i cao. Procitas na nekom tviter nalogu koji prati par hiljada ljudi. 

 

Što je najneverovatnije ovo je savršeno tačno. Da su seljački isekli platane ljudi bi se bunili par dana i zaboravili. Ovako je sebi napravio političku štetu, o tome se pričalo mesecima.

Edited by Anonymous
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...