Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

3 minutes ago, pbg12345 said:

a kako mene to nervira

ta zaboravnost i odbrana neodbranjivog

toboz ili valjda da se pokaze kako nisu svi isti, a time se zapravo pokazuje da su mnogo "istiji" nego sto zapravo i jesu

Ajd i tebi da odgovorim.

Nova ovlašćenja, ne samo postojanje komunalne policije (koja se neće više ni zvati policija)...

Naravno da je za vreme DS napravljena Komunalna , mogla su se i tada dati ovakva ovlašćenja da se htelo. Šta ih je sprečavalo?

Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

Ajd i tebi da odgovorim.

Nova ovlašćenja, ne samo postojanje komunalne policije (koja se neće više ni zvati policija)...

Naravno da je za vreme DS napravljena Komunalna , mogla su se i tada dati ovakva ovlašćenja da se htelo. Šta ih je sprečavalo?

a moglo se i uopste ne krenuti u pravljenje tako neceg

od starta samo neke zajebancije sa tom komunalnom

a ako me secanje sluzi i sa samim ovlascenjima upravo

 

cini mi se da je toni i mislio na to da je ds odgovoran za samo uspostavljanje komunalne

Link to comment

Uvek kad pogledam zutu gamad kako brani svoju lopovsko unistiteljsku epohu zazalim sto vucic nije ispuno bar 80posto svojih i informer obecanja u pogledu doticnih i njihovih porodica

Link to comment

ma komunalnu su vaspostavili da bi im djilas uvaljao kontigent onih chery kineskih automobila, za sta ce biti posle toga ekipu sa vlasti je boleo kur.

Link to comment
6 minutes ago, ToniAdams said:

ma komunalnu su vaspostavili da bi im djilas uvaljao kontigent onih chery kineskih automobila, za sta ce biti posle toga ekipu sa vlasti je boleo kur.

pa da, jasno je od starta bilo da sluzi za neku muljazu

afere su krenule bukvalno od prvog dana

 

nemam ja nikakav generalan problem sa komunalnom, ali komunalnom koja bi imala jasna ovlascenja, da se zna cemu sluzi, kome odgovara

 

ovako malo malo, pa trenutna ekipa na vlasti koristi komunalnu za nekakve dnevno politicke svrhe

Link to comment
6 minutes ago, pbg12345 said:

a moglo se i uopste ne krenuti u pravljenje tako neceg

od starta samo neke zajebancije sa tom komunalnom

a ako me secanje sluzi i sa samim ovlascenjima upravo

 

cini mi se da je toni i mislio na to da je ds odgovoran za samo uspostavljanje komunalne

Ma naravno  da je komunalna izmišljotina Đilasove ekipe, ja sam pisao o ovim novim ovlašćenima. I šta sad je ok napraviti ovaj korak koji je ozbiljan pomak ka jačanju represije?

 

Ali samo nastavite...

Link to comment

sad detaljno citam

 

pa ovo je sa jedne strane vrlo zabrinjavajuce, a sa druge jbg ohrabrujuce

 

zabrinjavajuce, zbog ovlascenja, jasno je da ce se tu sad (taj dodatni broj koji vesic pominje) zaposljavati isklucivo preko sns, dakle bukvalno se pravi stranacka milicija

 

a ohrabrujuce, koliko god to ludo zvucalo, pa jbg, ocigledno da se vladar plasi cim se odlucio na taj korak, a sa druge strane izgleda nema onu kontrolu u dovoljnoj meri sa mupom da ga u potpunsoti pretvori u sns oruzanu silu, pa onda od komunalne pravi upravo to

 

nije ovo uopste za zajebanciju

Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

Ma naravno  da je komunalna izmišljotina Đilasove ekipe, ja sam pisao o ovim novim ovlašćenima. I šta sad je ok napraviti ovaj korak koji je ozbiljan pomak ka jačanju represije?

 

Ali samo nastavite...

evo upravo o tome sam pisao u medjuvremenu dok si ostavio post

 

naravno da nije ok

odakle ti ta ideja

zasto uopste tako nastupas?

Link to comment
5 minutes ago, James Marshall said:

Pa ova vlast koristi sve u dnevnopolitičke svrhe, uključujući i djecu na onkologiji 

naravno

 

samo smatram da bi mogucnost za to bila smanjena (makar kad je komunalna u pitanju) da se od starta drugacije radilo

 

Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

evo upravo o tome sam pisao u medjuvremenu dok si ostavio post

 

naravno da nije ok

odakle ti ta ideja

zasto uopste tako nastupas?

Pa zato što je bezveze da sevovakav pomak "pravda" naglašavanjem da je DS napravio komunalnu policiju.

Meni je školski drug koji radi u komunalnoj inspekciji u vreme prve priče o kompoliciji pokazao nacrt star jedno 20-30 godina koji je vrlo ličio na komunalnu. I to samo po sebi nije loša stvar...

Naravno stvar je u tome kako se to "realizovalo" i čemu je služilo za vreme Đilasa....

 

Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa zato što je bezveze da sevovakav pomak "pravda" naglašavanjem da je DS napravio komunalnu policiju.

Meni je školski drug koji radi u komunalnoj inspekciji u vreme prve priče o kompoliciji pokazao nacrt star jedno 20-30 godina koji je vrlo ličio na komunalnu. I to samo po sebi nije loša stvar...

Naravno stvar je u tome kako se to "realizovalo" i čemu je služilo za vreme Đilasa....

 

evo sam si sebi odgovorio

 

iako sam i sam i to cini mi se najmanje dva puta napisao ako ne isto, a ono vrlo slicno

 

i odgovor na ono sto nije boldovano, da komunalna sama po sebi nije problem, problem je sta je i u koje svrhe radjeno od samog osnivanaj komunalne

Link to comment

skidaju ukrase na mostu na Adi, zauzeli levu traku onim kamionima sa dizalicama. u jutarnjem špicu, da bude svima zanimljivije

 

 

 

Edited by levi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...