Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Jbmti, gledaću da na nekoj od predstojećih slava izbegnem razgovor sa onim poznanikom koji je ,kad se ovaj kandidovao , rekao:

E znam ga, znam mu u sinove oni su preko, on je pošten, veliki stručnjak, ne znam šta mu ovo treba, ali je pošten i veliki stručnjak...

Jer ako progovorim koju ode slava u pm...

Link to comment
5 hours ago, slepa živana said:

strmeknuo se danas još jedan radnik samoubica u beogradu na vodi.

 

Nadam se da je preziveo?

 

Zar ne postoje neki kanapi, sigurnosna uzad jbt

 

to barem ne kosta puno izvodjaca

 

Edited by Caligula
Link to comment
32 minutes ago, Caligula said:

 

Zar ne postoje neki kanapi, sigurnosna uzad jbt

 

to barem ne kosta puno izvodjaca

 

 

kakvi kanapi, kakvi sigurnosni pojasevi? jesi ti nekad video gradilište?

moraju da imaju plan preventivnih mera i elaborat o uređenju gradilišta. to je osnovno. tu je sve definisano za svako gradilište, šta i kako se radi da se izbegnu tragedije.

pitanje je gde su bili nadzori. verovatno po kafanama.

Link to comment

Govorim samo ono sto mi se cini logicno (a i gledao sam po dokumentarcima) ... juce/prekjuce covek poginuo kada je pao sa krova, valjda je logicnije da je bio privezan nego da ga dole ceka razapeta mreza.

 

Ovo je valjda pad sa skele, pukla daska :isuse: ok, tu ne treba vezivanje ali jbt ocekujes da barem stavljaju daske koje mogu da izdrze teret jednog radnika

Link to comment
10 hours ago, Frank Pembleton said:

Jbmti, gledaću da na nekoj od predstojećih slava izbegnem razgovor sa onim poznanikom koji je ,kad se ovaj kandidovao , rekao:

E znam ga, znam mu u sinove oni su preko, on je pošten, veliki stručnjak, ne znam šta mu ovo treba, ali je pošten i veliki stručnjak...

Jer ako progovorim koju ode slava u pm...

Verovatno je pošten, u smislu da neće da si namesti javnu nabavku ili neki drugi izvor keša. Pretpostavljam da je to bila glavna pomisao tvog sagovornika. 

 

Fora sa priznatim doktorima je što treba mi da prestanemo da od njih očekujemo privrženost demokratskim vrednostima: Ta se profesija oslanja na hijerarhiju - onaj ispod tebe treba da te sluša, ti treba da slušaš onog iznad sebe. Dodati tome i utemeljeni prezir prema konceptu ljudskih prava među medicinskim osobljem (ko je o ljudskim pravima razgovarao sa njima - naročito o konceptu prava pacijenata - zna na šta mislim), i dobićeš sliku i priliku stručnjaka lekara koji ulazi u politiku.

 

Boli gradonačelnika uvo i za Savamalu i za nameštene tendere za rasvetu i nasilje i naknade za porodilje i divlju gradnju i kočovićeve marifetluke i dilove sa reciklažom otpada - njemu je bitan lični legacy u vidu Tiršove II. Politika tome služi, ako pitate gradonačelnika. 

Link to comment
2 hours ago, Caligula said:

Govorim samo ono sto mi se cini logicno (a i gledao sam po dokumentarcima) ... juce/prekjuce covek poginuo kada je pao sa krova, valjda je logicnije da je bio privezan nego da ga dole ceka razapeta mreza.

 

Ovo je valjda pad sa skele, pukla daska :isuse: ok, tu ne treba vezivanje ali jbt ocekujes da barem stavljaju daske koje mogu da izdrze teret jednog radnika

zaista caligula jbt

kapiram ja da svi mi zivimo razlicite zivote u razlicitim okruzenjima, bla bla i da ono sto je nekom od nas uobicajeno i "normalno", nekom drugom sasvim nepoznato, ali da li je realno da su te makar u prolazu omasila sva gradilista ovog sveta grada?

kanapom vezani radnici na gradjevini? zajebavas se, zar ne?

Link to comment
2 hours ago, Caligula said:

Govorim samo ono sto mi se cini logicno (a i gledao sam po dokumentarcima) ... juce/prekjuce covek poginuo kada je pao sa krova, valjda je logicnije da je bio privezan nego da ga dole ceka razapeta mreza.

 

Ovo je valjda pad sa skele, pukla daska :isuse: ok, tu ne treba vezivanje ali jbt ocekujes da barem stavljaju daske koje mogu da izdrze teret jednog radnika

jel mozes da navedes neki od tih dokumentaraca?

Link to comment
5 minutes ago, pacey defender said:

Verovatno je pošten, u smislu da neće da si namesti javnu nabavku ili neki drugi izvor keša. Pretpostavljam da je to bila glavna pomisao tvog sagovornika. 

 

Fora sa priznatim doktorima je što treba mi da prestanemo da od njih očekujemo privrženost demokratskim vrednostima: Ta se profesija oslanja na hijerarhiju - onaj ispod tebe treba da te sluša, ti treba da slušaš onog iznad sebe. Dodati tome i utemeljeni prezir prema konceptu ljudskih prava među medicinskim osobljem (ko je o ljudskim pravima razgovarao sa njima - naročito o konceptu prava pacijenata - zna na šta mislim), i dobićeš sliku i priliku stručnjaka lekara koji ulazi u politiku.

 

Boli gradonačelnika uvo i za Savamalu i za nameštene tendere za rasvetu i nasilje i naknade za porodilje i divlju gradnju i kočovićeve marifetluke i dilove sa reciklažom otpada - njemu je bitan lični legacy u vidu Tiršove II. Politika tome služi, ako pitate gradonačelnika. 

?

valjda to ("velike skole" & uspeh u cenjenoj profesiji) treba da znaci da su u pitanju ljudi odredjene inteligencije, radnih navika koji pre svega cene znanje

pa i ako se radi o hijerarhiji da se ona zasniva pre svega na tom znanju, iskustvu

 

ovo kako si ti opisao meni vise lici na npr jna il tako nesto

 

moguce da u realnosti jeste ovako kako si ti opisao, ali naopako ako tako treba da posmatramo stvari

Link to comment
2 hours ago, beta kentauri said:

odlično, nastavi da gledaš dokumentarce.

 

 

13 minutes ago, pbg12345 said:

zaista caligula jbt

kapiram ja da svi mi zivimo razlicite zivote u razlicitim okruzenjima, bla bla i da ono sto je nekom od nas uobicajeno i "normalno", nekom drugom sasvim nepoznato, ali da li je realno da su te makar u prolazu omasila sva gradilista ovog sveta grada?

kanapom vezani radnici na gradjevini? zajebavas se, zar ne?

 

10 minutes ago, ToniAdams said:

jel mozes da navedes neki od tih dokumentaraca?

 

Gledao kako prave kule u Dubaiu i ovaj Djilasov most

 

otkud znam jbt ispade da cu da zaglavim zatvor

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...