Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

dočim je i ex bus stanica bila 1 simbol samoupravne arhitekture, sklepana budževina kao i ova što će biti

 

Komunisti su za ove boziji blagoslov, u svakom smislu.

 

Kupio na buvljaku neke Bazare iz 60tih, ozbiljno stivo za samoupravljacice, Pariz jebote, prosvetiteljstvo u najboljem smislu. TV Dnevnik na Yt npr. sa pocetka sedamdesetih, ozbiljna informativna emisija (gde je Tito btw. otprilike 20x manje zastupljen od Vucica danas)

 

Mnogo smo propali od ovih cetnika, nisu ih komunisti dovoljno tamanili.

Link to comment
1 minute ago, Caligula said:

 

Komunisti su za ove boziji blagoslov, u svakom smislu.

 

Kupio na buvljaku neke Bazare iz 60tih, ozbiljno stivo za samoupravljacice, Pariz jebote, prosvetiteljstvo u najboljem smislu. TV Dnevnik na Yt npr. sa pocetka sedamdesetih, ozbiljna informativna emisija (gde je Tito btw. otprilike 20x manje zastupljen od Vucica danas)

 

Mnogo smo propali od ovih cetnika, nisu ih komunisti dovoljno tamanili.

Ovaj post u topik: Kako mi je doslo iz dupeta u glavu i zasto mi je za to trebalo skoro 30 godina? :fantom:

Link to comment
18 hours ago, James Marshall said:

Meni ovo sve više liči na neki eksperiment "koliko narod može govana da pojede".

 

Pa sve misliš ne može više da stane, a onda onaj nagura nogom još pa ubaci dodatnu kofu.

 

Čak donekle i uživam da gledam kako se muči plebs, ali sve je dobro, samo da ne dođu Đilas/Janković/Jeremić/Obradović, jer će oni prodati Kosovo, tako bar kažu kod Sarape. 

to je ono kada misliš da se došlo do dna a ono, nema dna, živo blato, glib.

 

za mene je bilo neverovatno da se ukine železnička stanica a da prokop nije KOMPLETNO završen. sa sve parkonzima, agencijama, restoranima, čekaonicama (za majku i dete...) policijskom stanicom, svim kancelarijama, poštom, rent a karom..........a ono, sledi isto sa autobuskom stanicom. kako su ludi ukinuće i aerodrom i  pustiće u rad novi bez kontrolnog tornja.

Link to comment
49 minutes ago, namenski said:

Ovaj post u topik: Kako mi je doslo iz dupeta u glavu i zasto mi je za to trebalo skoro 30 godina? :fantom:

 

Moze, s tim sto meni nikada nije moralo da dodje iz dupeta u glavu jer je ovo iz pousta elementarno.

 

 

Link to comment

Ja znam da ste malo tanki, da su vam roditelji cobani dosli ovde na beton sa Zakonom o Udruzenom radu 1976, ali mnogo pre toga arhicoban Nikola Dobrovic (glavni za urbanizam) je sve to zamislio upravo na mestu gde to DOS i naprednjaci  ostvaruju. Bunite se protiv planske izgradnje grada kao i u slucaju BNV. Sve vam je to na mrezi samo mozete da se pravite blesavi, Plan je iz 1948. Zeleznica i mostovi su se svi ostvarili.

 

Niste ni videli autobuske stanice po US i Nemackoj. Autobuska u Savamali je bila cist luksuz sa velikim parkingom za autobuse i dolaznim peronom, pet sest restorana (sad vi trazite tu i gastronomiju ajde), obliznji pica park, zgrada ekonomskog i privatni univerzitet u blizini, luksuzni hotel sa slikama predsednika, prestizni salon namestaja. Sad ciao.

 

 

Napred Vucicu i Vesicu u ostvarivanju Prve Petoletke

Link to comment
1 hour ago, Caligula said:

Kako se post kaci na bisere, ne razumem se u ovaj novi sotware

Ne zagadjuj bisere, narod ima primerenu: пусти будалу, а ima i sočniju - лупа к'о курцем по самару... :fantom:

Link to comment
1 hour ago, fonTelefon said:

Ja znam da ste malo tanki, da su vam roditelji cobani dosli ovde na beton sa Zakonom o Udruzenom radu 1976

 

Niste ni videli autobuske stanice po US i Nemackoj. Autobuska u Savamali je bila cist luksuz sa velikim parkingom za autobuse i dolaznim peronom, pet sest restorana (sad vi trazite tu i gastronomiju ajde), obliznji pica park, zgrada ekonomskog i privatni univerzitet u blizini, luksuzni hotel sa slikama predsednika, prestizni salon namestaja. Sad ciao.

 

 

Napred Vucicu i Vesicu u ostvarivanju Prve Petoletke

hahaha, sve je bilo na dohvat ruke, stomaka ili kurca..siđeš sa predavanja u park i izbaciš napetost iz sebe sa sitnu paru i to sve dok jedeš pljeskavicu od pre dva dana. nije ni čudo što se ljudi bune

 

Link to comment
21 hours ago, beta kentauri said:

narod voli diktatore pa će da ćuti i trpi.

izgleda da se spremaju za rušenje zelenog mosta jer traže gde će da premeste parking servis kod starog sajmišta gde pauk nosi vozila. 

ako i to započnu sledeće godine ima da bude još uzbudljivije. 

ima da bude pakao na više frontova i ceo grad u totalnom kolapsu.

 

Prema najavama, most "premeštaju" (ja čitam "ruše") čim završe šine na Đilasovom mostu. Po planu, termin je mart 2019.

 

3 hours ago, Caligula said:

 

Komunisti su za ove boziji blagoslov, u svakom smislu.

 

Kupio na buvljaku neke Bazare iz 60tih, ozbiljno stivo za samoupravljacice, Pariz jebote, prosvetiteljstvo u najboljem smislu. TV Dnevnik na Yt npr. sa pocetka sedamdesetih, ozbiljna informativna emisija (gde je Tito btw. otprilike 20x manje zastupljen od Vucica danas)

 

Mnogo smo propali od ovih cetnika, nisu ih komunisti dovoljno tamanili.

 

Skoro tast iskopao časopis "Selo" iz valjda 70 i neke (možda čak i kraj šezdesetih), i listamo. Nema šta nema. Obavezna doza društvenopolitičke pouke, ali i saveti za majstorisanje po kući, pa red o poljoprivredi (tehnike i tehnologije, đubrivo itd), red objašnjenja rada traktorskih motora, malo pravopisnih lekcija i književnosti, malo arhitekture (ceo plan za recimo letnju kujnu/pomoćnu zgradu), malo mode i šivaćih saveta i mustri. Sve ima. Kombo zabavnika, uradi sam, praktične žene, burde i večernje škole. 1 kvalitet :)

Link to comment
13 minutes ago, bradilko said:

hahaha, sve je bilo na dohvat ruke, stomaka ili kurca..siđeš sa predavanja u park i izbaciš napetost iz sebe sa sitnu paru i to sve dok jedeš pljeskavicu od pre dva dana. nije ni čudo što se ljudi bune

 

Kurve vec rade u Belvilu imas po oglasima. Mislim da nije bilo primitivaca u gradskoj vlasti imali ste repliku Terazija odmah iza coska. Stas bolje.

Link to comment
4 minutes ago, fonTelefon said:

Kurve vec rade u Belvilu imas po oglasima. Mislim da nije bilo primitivaca u gradskoj vlasti imali ste repliku Terazija odmah iza coska. Stas bolje.

i to što kažeš. i za nas čobane nešto povoljno da se nađe:D

Link to comment
4 hours ago, fonTelefon said:

Ja znam da ste malo tanki, da su vam roditelji cobani dosli ovde na beton sa Zakonom o Udruzenom radu 1976

Хаџи Фон Телефоне ти мора да си био дворска дама код краљице Наталије, одма се препозна 1 аристократичност, Бијариц, тај рад, а? ;)

Link to comment
1 hour ago, namenski said:

Хаџи Фон Телефоне ти мора да си био дворска дама код краљице Наталије, одма се препозна 1 аристократичност, Бијариц, тај рад, а? ;)

Srpkinje su vladale u Bosni, Srbiji, MN, Ceskoj, Ugarskoj, Turskoj sve plemenite krvi tako da prestani da vredjas sa tim podmetanjem Obrenovica i njihovih zena. Nisu se ni znali ozeniti.

Link to comment
34 minutes ago, fonTelefon said:

Srpkinje su vladale u Bosni, Srbiji, MN, Ceskoj, Ugarskoj, Turskoj sve plemenite krvi tako da prestani da vredjas sa tim podmetanjem Obrenovica i njihovih zena. Nisu se ni znali ozeniti.

Добро, извини, онда мора да си био дворска дама код Regina Elena... 

Мислим, знао си се удати, ако се ови већ нису знали оженити. ;)

Link to comment

Prođoh pešice od terazijskog Meka do Braće Jugovića, sve vri od stranaca, fotoaparata, putnih torbi, mlađeg sveta, nisam čula nikog da priča srpski. 

Edited by halloween
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...