Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Prejaki su, pravi šibicari sa autobuske, ono, gledaju da zajebu i post faktum. Sledeće godine mogu komotno da organizuju trku zadovoljstva samo, pazi da će bilo kom ozbiljnijem trkaču da zviždi jaje da se cima po BG. Više kredibiliteta je ostalo u Krosu RTS. 

Link to comment
23 hours ago, James Marshall said:

A možda se jednostavno i ovim ruši taj mit o Beogradu kao nekom mjestu u kome su svi koji su u njemu rođeni automatski neka gospoda, evo najviše ga ruže i upropaštavaju gradske face poput kvazihuligana sa Severa u bordo odijelu i maratonac sa bugarskim prebivalištem. 

+1

taj mit o kasabi kao nekom epicentru urbanosti nije pio vodu otkad je urbanost izmišljena :fantom:

 

 

Edited by Hella
Link to comment

Kad vidim 30+ duša (znojavih?) na stanici kod SKC-a lepo mi dođe da legnem na beton i plačem do oktobra.

Imamo letnje vreme, letnje vrućine i letnji režim saobraćaja.

:cry:

Link to comment

cudo da se ne desava svaki dan kakve su fasade. Meni je svojevremeno stena prosla kroz soferku na kolima. Auto mi zavrsio na beogradskom programu. Nisam ni hteo da se proterujem jer je budzovanska zgrada. Jedan od stanara je bio Mirko Marjanovic, prejake su mi bile sanse za odstetu.

Link to comment

Verovatno ga je Sava odnela na most kad je nadosla. Ne znam gde mu je inace lokacija, nisam ga nesto primecivao u tom delu. Stoji ovako vec par nedelja.

 

edit: tu mu je lokacija. Samo je malo posao nizvodno

 

https://www.google.com/maps/place/Da+rezervisem+-+SINDIKAT+splav+-+Beograd/@44.798861,20.4369817,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0xedbe20b2523d96bd!8m2!3d44.798861!4d20.4369817

 

Da oce Sava sve da ih otera podvodno...

Edited by katamaran
Link to comment

U tom delu Save poslednjih godina stalno pokušavaju da zapate krimi splavove, ali im uopšte ne polazi za rukom, ima uzvodno neki splav u obliku zatvora recimo, ali nikako da se otvori.

Link to comment

Mislim da znam na koji mislis. Bas sam ga danas nesto gledao, totalno oronulo izgleda. Tu su doterali i Lastu kad su je oterazli iz BNV al nisam siguran da je jos tu. U principu se trudim da te splavove sto manje primecujem jer ih mrzim iz dna duse.

 

Tu verovatno nikad nece cvetati nocni zivot jer je malo nezgodno za prici kolima. Jednom sam video idiota koji je krenuo kolima pored Stenke. Onaj uski deo gde se jedva dve bicikle mimoidju. Stigao nekako do onih stepenica pa se zaglavio i ne moze ni napred ni nazad.

 

Dzentlmen(onaj sto je umlatio zenu) i dama je tu malo iznad. To su opravili posle pozara pa valjda radi i danju. redovno smaraci parkiraju po bici stazi a i bez njih nije nimalo zgodno za prolaz.

 

edit: da ilustrujem gde je covek hteo da prodje kolima

 

Ypgk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b

Edited by katamaran
Link to comment
Quote

 

Sva mesta ispod košutnjačkih "pečurki" su zauzeta, vatra raspaljena, a miris roštilja proširio se ovom beogradskom šumom.


Neki su pokazali neodgovoran odnos prema prirodi, posekavši košutnjačko drveće.

 

 

Biće ovde mrtvih.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...