Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Meni je ovo zaista grandiozan spomenik, i zaista mi je žao što je na tom mestu. Mislim on tu ne smeta, no bi ga na nekom drugom mestu videlo više ljudi...


...shiit has hit the fan....

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

iju al da se neko ne uvredi sad :unsure:

sent from bubamoto
 

prijatelj sebastijan, ili prijatelj viktor

ili frau angela?

Link to comment

Ne bi me čudilo da  se, do kraja balade, taj spomenik ukloni (da ne vredja tananaa osećanja naših zapadnih priatelja), a da se umesto njega postavi bista Franca Ferdinanda. :fantom:

Link to comment
20 hours ago, Arkadija said:

Ali zašto 54?

Zašto ne 60?

Zašto ne 154?

Koji će trgovi dobiti fontane?

 

Živa nisam.

 

to je standardna vuciceva prica, cim ga neko napadne, nema povlacenja i predaje, samo daje gas. sinisa mali pokusa da raskine ugovor nakon sto su ih provalili, on ga zove u sred konferencije za stampu i kaze ostavi do marta. imas apel 100, on pronadje 1000 poznatih licnosti. napadali su ga zbog fontane, sad ce da napravi jos 54. hejteri mogu da ga duvaju. nikad priznati gresku, samo dodavati gas.

Link to comment

bulevar VV koji spaja karađorđa i vojvodu mišića? za mesec dana? misli na savsku ulicu?

 

fontane? u mojoj ulici je skoro pukla 1 vodovodna cev. umesto krpljenja mogli su da naprave fontanu. doduše, na sred ulice pa su mogli i kružni tok.

Link to comment
4 hours ago, djordje geprat said:

bulevar VV koji spaja karađorđa i vojvodu mišića? za mesec dana? misli na savsku ulicu?

 

Gradi neko potemkinovo selo od Karađorđeve do onih ružnih solitera, zalutao sam tamo pre neki dan. Postavio ograde i bilborde sa obe strane 'bulevara', da se ne vidi pruga i parkirane autobuščine. Kako će to da sprovede do vojvode Mišića živ nisam da vidim.

Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

Po meni bi jedini ispravan način bio da se sve sruši i ponovo projektuje, pa tek onda gradi.

 

Kod naprednjaka je to uvijek i jedino moguće.

Link to comment
10 hours ago, keitel said:

 

Kod naprednjaka je to uvijek i jedino moguće.

 

 

И то што кажеш.Мада им и рушење иде од руке.

Link to comment
On 19.4.2018. at 11:31, Arkadija said:

Evo počeli su da popravljaju trg Slaviju. Po meni bi jedini ispravan način bio da se sve sruši i ponovo projektuje, pa tek onda gradi.

Ispravan nacin bi bio da ostave svoje sranje i ne prave novo. Pa da se nadamo da ce neka buduca vlast odraditi kako treba sa podzemnim prolazima. Ovi samo lapaju lovu i prave sranja.

 

edit: fun fact. Na Slaviji je poslednji put nesto pametno uradjeno pod okupacijom.

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...