Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

1 hour ago, pacey defender said:

Kod mene su postavili ovakvu rasvetu. Ali problem sa senzorima je sto kasno hvataju pokret. Pa mi se tako desava da moram da sidjem sa medjusprata na sprat da bi se tek tada na spratu upalilo svetlo. A svetlo ti treba dok silazis niz stepenice. Ne znam kako je ovo resivo. Prijavili smo. 

 

Nemam pojma, u ove dve zgrade radi stvarno dobro, lepo hvata, tj do sada nisam video problem, makar u prizemlju i na spratovima na kojima sam bio

 

Link to comment

to sa LED rasvetljivanjem stepeništa je bez veze. bio sam u tri zgrade u rakovici. izlaziš iz stana u mrak ili ulaziš u zgradu u mrak, praviš 2, 3, n.. koraka da senzor reagujei aktivira LED. koji će qrac senzor kada LED praktično ne troše struju, neka ugrađuju one bez senzora i neka celo stepenište bude osvetljeno svo vreme.

 

u mojoj zgradi smo izbacili stepenišni automat pre 20 godina i montirali tada jedino štedljivu varijantu sa fluo cevima. osvetlili isto tako i dvorište i pasaž ka ulici. stalno svetli, nema ko da te mlatne po glavi u mraku. sada, kako koja svetiljka ili sijalica crkne, montiramo LED varijantu.

 

što se tiče slavije danas prođoh onom ulicom između banke i ploče za uživanje u  fontani. pitao sam već, pitam ponovo. za šta je namenjeno ono ispod ploče? trenutno je nezavršeno i ograđeno, valjda da ne bi bilo zapišavano.

Link to comment

Kod mene u ulazu ima i pomoćno led koje gori sve vreme (i to je štosmene tiče bilo sasma dovoljno, veliko svetlo na prekidač nisam ni palio) i pre jedno šest meseci nam smontirali ovo led na senzore. Moram reći da radi ko zmaj, hvata trenutno, ja bi samo smanjio vreme koliko ostaje upaljeno (sa 60 sec na recimo 30) inače nemam primedbi.

 

E sad, kako je to stiglo do nas, pojma nemam, mogu pitam precednicu, koja je inače aktivista samo tako, ide po opštini, podnosi molbe i žalbe, cima se za svaku sitnicu...

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

Kod mene ugradili pre jedno mesec dva...i od tada nije sastavilo dva dana da radi kako treba, od preksinoċ imamo i stroboskop na ulazu.

Znači ugradili su govno da nemož veće biti, cena je vrv vrlo popularna bila.

Link to comment

Kod mene odavno stoje 4 u hodniku. Nisu na senzor nego valjda gore stalno (il bar kad padne mrak, nisam siguran)

 

Jedna je riknula pa vec nedeljam ne radi kako treba nego blica kao stroboskop.

 

Krenuo malocas napolje, prolazim pored nje a ova stvar na radiju

 

 

Kompletan ugodjaj :)

Edited by katamaran
Link to comment

Nema hleba, neka jedu kolača gledaju fontane.

Nisu dugo spominjali metro, nije valjda to bilo mlaćenje prazne slame pred izbore? :ohmy: Aja Jung kupila kartu, neće valjda da joj propadnu pare?

Link to comment
2 minutes ago, Arkadija said:

Ali zašto 54?

Zašto ne 60?

Zašto ne 154?

Koji će trgovi dobiti fontane?

 

Živa nisam.

bogoslovija, nbgd, topčiderska zvezda, lazarevac, mladenovac, grocka...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...