Jump to content
IGNORED

Najbolje utakmice u istoriji


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Topic 'pogodi utakmicu' mi dao ideju za topic [koji moze i na sport za odrasle mozda, neka moderatori odluce].Dakle, najbolje utakmice ikad, najbolji golovi i tome slicno. Nesto kao 'nostalgija' na pdf basket. za pocetak, jedna od meni najboljih utakmica koje sam ikad gledao:ronaldova barca protiv panticevog [i anticevog] atletica, u sezoni kad im je svaka utakmica bila spektakl, ova iz kupa je pravi dragulj:znam da ima topic youtube sport, ali mislim da on ipak nije odgovarajuci, tamo preovladavaju jucubi saljivog sadrzaja

Link to comment
  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MocaVukotic

    53

  • gervasius twinkleminkleson

    15

  • radisa

    15

  • Ajant23

    12

^^Prvi meč superkupa, Ronaldo je te noći prestao biti samo velika nada i postao i ostao jedan od najboljih napadača koga je igra ikad imala. Fenomenalan meč za prvi post na topiku.Mnogo dobar topic. Prva pomisao mi je bila Juventus-Dortmund 2:2, prvi meč polufinala Kupa UEFA 1995. godine. Ali, ne mogu nigde da nađem na netu...Ali, dok ne stavim neki meč, iz iste ' 95 jedan gol za pamćenje. Pariz, 20. maj 1995, finale Kupa Kupova, drugi produžetak ulazi u svoj poslednji minut, sekundi dele od penala finaliste: Arsenal i Saragosu, a onda:Seaman :Hail::isuse:

Link to comment

pa neke od tih smo gledali u beogradujedno od dva zvezdina najbolja poluvremena ikada, mane jankovic i zare djurovic u zivotnoj formi (pikse mislim bio u vojsci) i lane sa korane, najpotcenjeniji zvezdin spic ikada bora cvetkovicdrugo najbolje zvezdino poluvreme je ovojurili smo 0:2, stigli do 3:0 u blatu marakane pred 100.000, dule savic u padu preko brajtnera, zonpi jedan od najlepsih golova u karijeri i srebrenko repcic u suzama posle 3. gola, uz milion propustenih sansi. posle usao diter henes jbga....

Link to comment
^^Prvi meč superkupa, Ronaldo je te noći prestao biti samo velika nada i postao i ostao jedan od najboljih napadača koga je igra ikad imala. Fenomenalan meč za prvi post na topiku.Mnogo dobar topic. Prva pomisao mi je bila Juventus-Dortmund 2:2, prvi meč polufinala Kupa UEFA 1995. godine. Ali, ne mogu nigde da nađem na netu...Ali, dok ne stavim neki meč, iz iste ' 95 jedan gol za pamćenje. Pariz, 20. maj 1995, finale Kupa Kupova, drugi produžetak ulazi u svoj poslednji minut, sekundi dele od penala finaliste: Arsenal i Saragosu, a onda:Seaman :Hail::isuse:
heh, htjeo sam da postavim na 'pogodi utakmicu' neki momenat sa zaragoza-arsenal, ali nista adekvatno nisam nasao. arse je u polufinalu, ako se dobro sjecam, isto igrao odlicnu utakmicu, protiv sampdorije.takodje, na pamet pada tekma real-ajax '95. iako nije utakmica kao ove prethodne, sa gomilom golova isl, ali dominacija ajaxa, koja od tada pa sve do proslogodisnje barce nije vidjena, real koji po par minuta nije mogao da dotakne loptu :Hail:
Link to comment

Italia 1990 - najbolji engleski tim posle onog iz 1966. lineker na vrhuncu, robson, platt, gascoigne, waddle, beardsley, barnes...strašan tim1/4-finale sa kamerunom koji je stigao do produžetaka sa 9 igračaeng-cam 2:2(1:0) e.t. 3:2i polufinale sa nemcima na penale

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...